Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  36 let | Praha
Ahoj. Najdu zde sympatickou, nezadanou Pražandu, která by ráda strávila večer sledováním filmu na letňáku na Výstavišti? Po projekci se buď rozejdeme nebo můžeme pokračovat dále za zábavou případně jen procházkou po noční Praze... Rád zde najdu novou kamarádku, v lepším případě partnerku. Ozveš se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Co takhle jednoduché, nezávazné rande bez nějakého předstírání, přetvařování a nervozity? Žádné dlouhé písmenkování, setkání naživo víc napoví než odstavce textu. Mužem zajít na zmrzlinu nebo na brusle a třeba se nám to oběma bude líbit. A třeba ne. Odepiš s fotkou, udělám to samé.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Chrudim
Je tu někde mužský do(ne)pohody, kterému není cizí upřímnost, zodpovědnost a fér jednání? Ozveš se mi?Pard.kraj.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  59 let | Zlín
Hledám muže, přirozeně inteligentního, vyššího, znamení vodnáre, vahy. Vzájemné sympatie.....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  56 let | Brno
Možná jsme se už někdy potkali,podívali se na sebe, a šli zase dál. Možná stačilo na chvili zastavit se, pousmát ...a vše mohlo být jinak....můžeme to ještě zkusit, a to letošní léto, i další mohou být o hodně krásnější
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Praha
Milovnice psů, dlouhých procházek přírodou, čtení v posteli, Prahy, Jizerských hor, Pálavy, náplavky, kávový snob, objevovatel piv z malých pivovarů, uchutnávač vína, sledovač ohně, obdivovatel moře a pojídač jablek hledá kompatibilní protějšek.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  64 let | Jablonec nad Nisou
JN-kutil 64r.mám rád upřimné,veselé,aktivní,....jsi trošku taková? ozvi se a připiš t.č.Čas nezastavíš!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | České Budějovice
Rád se seznámím se ženou, pro níž jsou důležité pojmy jako věrnost, upřímnost a tolerance. Ženou, která stejně jako já touží po vytvoření hodnotného a harmonického vztahu, pro náš společný budoucí život... . Mezi mé záliby patří především turistika, hudba, různé pohybové aktivity atp. Pokud Ti význam slov výše uvedených není cizí, tak neváhej a napiš. Kdo ví, třeba následně zjistíme, že si máme o čem povídat. Případná fotografie potěší :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT