Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  24 let | Praha
Hledám a stále nenacházím...už asi není žádná malá, drobná princezna, které touží po Lásce...Princeznu pozitivně smýšlející které spiritualita není cizí....žiji už příliš dlouho sám a rád bych sdílel krásné chvilky i s někým na kom mi záleží...miluji cestování, přírodu, historii občas nějakou knížku......rád své princezně vařím když má ráda sladké tak i něco upeču.....mojí zálibou je i zdravý životní styl a k tomu také patří i masáže, relaxace by také určitě nechyběla =) těším se Daniel
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Ostrava
Hledám ambiciozní, inteligentní a pohlednou slečnu do 30 let, která potřebuje vedle sebe někoho podobného. Nehledám nic mimo tyto kriteria :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  27 let | Praha
Na to, abych se popsala, ci popsala, co hledám a je pro mně důležité, tu mám hodně málo prostoru.Zkusím se popsat a co mě vystihuje: úsměv, hudba, humor, hodná, přátelé, dobré jídlo, kino, láska, dobrá duše, praštěná, nesnášejíc nudu, někdy blázen... ted ty: nad 180cm, aby jsi uměl obejmout, utopila bych se v tvých očích, vstřícný, nebojácný, rádce, milenec, kamarád a opora, smíšek, ukecánek, neznajíc nudu, pracant, 27-37 let, přátelský, hodný, ale zaroven silny... jsem náročná až moc?...najdu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Svitavy
Ahoj.Jsem už 37 letý (beran).Jsem ze Svitav,jsem už rozvedený a ještě k tomu jsem i otcem dvou kluků.Ten rozvod u Mě byl jen proto,protože Moje bývalá žena neunesla mít doma invalidu.ANO.dřív jsem byl nechodící invalida.Teď už teda umím chodit a hledám zde dívku,která by byla hodná a byla by ochotná jít bydlet ke Mě do Mého rodinného domu sem do Svitav.Najdu???A už jsem BEZ BRÝLÝ!!!!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Brno
Ahoj, krom toho, že se ráda směju, taky moc ráda cestuju, mám ráda hudbu, divadlo, pěkné filmy i knížky ( když je čas ). V zimě lyže, v létě výlety a hlavně pohoda, at je člověk kdekoliv ( nejdůležitější je stejně s kým). Hledám parťáka pro úsměv i pro vše ostatní.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Frýdek-Místek
Našel by se zde fajn chlap pro rodinný život? Který je kamarádský, tolerantní, upřímný, rodinný tip. Nekuřák! Já 37/58. S malým dítětem v péči. Prosím jen vážně!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Chomutov
Rád bych našel touto cestou někoho na společné chvíle.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  62 let | Praha
Nehledám povrchní vztah.Rád bych poznal stálou opravdovou přítelkyni s romantickou dušičkou a krásným srdíčkem, která by si chtěla neplnit své volné dny a odpočinout si od životního spěchu a stereotypu únikem do přírody. Rekreačně rybařím, houbařím, jezdím na kole a mám rád country. Cestuji s karavanem po českých památkách a vodáckých kempech. Jseš-li podobných zájmů, můžeš toto absolvovat se mnou, aniž bychom bourali, to, co co jsme budovali celý život s nesprávným partnerem. Setkání napoví.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít