Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  15 let | Brno
Cau sem julca rada si pisnu mejliky a pak se uvidi sem stihla tmavsi vlasy jeste mi neni 15
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  42 let | Praha
42 VŠ, míšené rasy, tlustá, bezdětná hledá (BEZdětného - NEzadaného - NEkuřáka): Pro společné dítě. Společný život s hromadou neuskutečněných plánů.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Blansko
Ahoj, hledám ženu na milování, která se chce milovat bez zábran a má čas občas i ve všední dny. Složím báseň jen pro tebe, chceš? Mám ti přivést růže, čokoládu, parfém a nebo samo-držící punčochy či mobil? Fotky a číslo mobilu ti pošlu na email a ty pošleš? Může být úžasné když se potkají dva co hledají totéž a zvlášť když je to žádostivá žena a hodný muž. Jsem hodný, galantní a rád ti budu pomáhat, necháš se i rozmazlovat?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Frýdek-Místek
Ahoj.Rádi bychom s dcerkou poznali někoho,kdo by nám ukázal,že život umí být i veselý a plný radosti.Už jsme zažili dost trápení.Měla by být nekuřačka,se smyslem pro humor,nezávislá s vlastním názorem na věc a špetkou tolerance ( jsme s dcerou střeštidla :-) ).Rádi chodíme na výlety a za zvířátky.A měla by ráda jíst.Moc rád vařím,ale ne pro sebe.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Blansko
Ahoj hledá se žena, která ráda nosí vysoké podpatky :) Bral bych takovou přítelkyni :) Brno a okolí, věk do 45 let :) Nechci si jen užit hledám vztah, ve kterém by tohle bylo a já mohl hladit takové nožičky a kupovat botičky.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  22 let | Kladno
Ahoj, hledám nějakou fajn slečnu nejlépe z Kladenska nebo Prahy :) Ze začátku spíš jen si psát a dál se všechno uvidí podle sympatií. Je mi 22 let, na vzhledu ani věku mi moc nezáleží, sám nejsem žádný "missák", spíš bych byl rád, aby se s tebou dalo normálně bavit a vzájemně jsme si sedli. :) To je asi to hlavní. Tak se, prosím neboj napsat :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  68 let | Písek
Nevím jestli někde existuje muž kterého hledám a tak to zkouším touto cestou. Je někde muž který NEmá domeček ani chatu, který si NEmyslí že žena starší než 65 let už nestojí za seznámení a NEmusí být zrovna modelka, který NEmusí být zrovna sportovec, ale ani gaučový polehávač, a má kladný vztah k zahradě a květinám a může být i trochu kutil a NEmyslí si že by nemohl existovat vztah když je každý ve svém a přesto spolu. Tak hledám já SŠ 68/165 střední post. všestrann. zájmů a nemám domeček.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  30 let | Jeseník
Hledám muže, který se cítí dobře v obleku, ale nevadí mu strávit víkend v teplácích sekáním trávy. Někoho, kdo má radši moře než hory, kdo se umí smát sám sobě a s grácií sobě vlastní ustojí ztřeštěnosti jedné blondýny
DETAIL / ODPOVĚDĚT