Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  52 let | Praha
Ahoj všem, ráda bych poznala milého a sympatického chlapíka, raději optimistu než pesimistu, s kladným přístupem k lidem, zvířatům i přírodě. Chlapíka, který umí udělat příjemnou atmosféru, který rád vyjede na výlet nebo zajde do kina. Nechci žádné stresy, hledám pohodáře, který si umí život užívat. Tak to jsem tedy zvědavá, jestli tady takový je. Uvidíme:-)).
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Hlinsko
hledám vážnou známost jsem hodný střední postavy jsem pracovitý rád se starám o zahrádku a králiky jsem osamělí nepiji jsem společenský a jsem nekuřák.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Litovel
Já 184/84/52 ,štíhlý,normální chlap,mladší vzhled,pracující.Hledám kamarádku,přítelkyni 40-48 let,štíhlou,upřímnou,s vyřešenou minulostí,pro trávení volného času a případný budoucí trvalý vztah z Litovle a blízkého okolí..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  35 let | Karlovy Vary
Zkoušíme to znova, seznamkoví recidivisti, zas jsme si namleli kokos, zas umřela poslední naděje....a stejnak jsme tu znovu a dál hledáme a dál věříme, protože to pitomý srdce pořád hladově volá...bych si ho nejradši vyrvala z těla, aby už byl svatej pokoj, ale ono to bez něj nejde, krevní oběh a takový ty nesmysly srdeční povahy ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Praha
Najdi si jedno přání, které Ti nedokážu splnit!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Ústí nad Orlicí
Až budeš plakat, vymyslím nějakou bejkárnu, abych Tě rozesmál. Až budeš na mě rozzuřená, začnu Tě vášnivě líbat. Až se budeš se mnou prát, zlechtám Tě. Až budeš usínat, budu Tě hladit po vláskách. Až budeš zklamaná, koupím Ti dáreček. Až budeš nemocná, budu se o Tebe starat. Až budeš se mnou, nebudeš na nic sama. :-) PS: pokud jsi zlatokopka nebo máš nosánek nahoru, raději přejdi na další inzerát. ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Hradec Králové
Jsem činorodý, aktivní, rád se vzdělávám, sportuji, miluji přírodu, cestování, poznávání. Myslím, že mohu napsat, že jsem rozumný, spolehlivý a věrný. Rád bych zde nalezl ženu pro harmonický dlouhodobý vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  45 let | Brno-venkov
Mám se docela fajn. S pohodovým přítelem by mohlo být ještě líp.
DETAIL / ODPOVĚDĚT