Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  53 let | Olomouc
Můj portrét Ahoj milá neznámá, hledám partnerku, na výměnu fota, psaní a poznávání,v případě vzájemné náklonnosti se chci s Tebou bavit se, smát, chodit po horách, jezdit na chalupu v jeseníkách, a když to bude klapat, tak pak být spolu v dobrém i zlém. Měla bys být pohodová inteligentní, romantická,citlivá žena se smyslem pro romantiku a nezávislost,Já 52/190ml. vzhledu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Praha
Hledám ženu z obrázku; přesně jako v pohádce o Třetím princi. Pomůžete mi někdo, kdo ji třeba náhodou znáte? Je z Prahy, konkrétně Karlín. Je lékařka. Moc děkuji za jakýkoliv tip.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Bílina
Hledám vysokého sexy zrzaveho nekuřáka se smyslem pro humor.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Česká Lípa
Ahoj našla by se slečna na seznámení a popřípadě i vztah ? Už nechci být sám. Prosím o foto , své mám na profilu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Brno
Ahoj, hledám ženu pro vše dobré i špatné v životě, někoho, s kým budu moci dožít v klidu až do smrti. Společné soužití vítáno,bydlet mám kde. Pracující,bez dluhů, exekucí,abstinent, (už) nekuřák, nesportovec,introvert .Více na emailu. Michal, Brno (BM,BO,BK,BV,VY,PV,OL,ZR region)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Blansko
Rád bych se seznámil s hodnou ženou. Po rozvodu jsem už nějakou dobu sám a asi je už čas to změnit. , aby ten život byl zase o něco krásnější. Podělit se o radosti ale i starosti. A co napsat o sobě? Jsem normální chlap, který chodí do práce, nemá dluhy a má své bydlení. Nekuřák a záliby sport, kultura a příroda. Děti nejsou překážkou, také mám. Foto výměnou
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Nový Jičín
Je divné,že se nemůže najít,nebo sama napsat, fajn usměvavá,veselá dívka,žena,klidně i maminka s dítkem... :-) Budu rád,když se ozveš,napíšeš. Úsměv,velké srdce,"sportovního ducha v rámci možností"--- jen a jen vítáno :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Kolín
Ahoj, mám téměř vše, ale schází mi ta pravá láska - dívka nebo paní třeba i s 1 dítětem kterou budu naplno milovat a budeme fungovat jako pár. Zkouším i tento způsob seznámení a proto pokud čteš tento text, napiš a připoj svoji fotku která není rozhodující, ale může hodně napovědět, třeba jsi to právě ty :) Pokud máš alespoň trochu ráda nějaký sport, třeba kolo, lyže nebo tenis, bude to velká výhoda. Rodina je ale vždy na prvním místě. Více si napíšeme a povíme při osobní schůzce.
DETAIL / ODPOVĚDĚT