Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  37 let | Brno
Hledám k sobě ženu, která nemá pro koho žít. Věk od 25 do 45. Ideálně z Brna. Pouze osobní setkání.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  46 let | Kolín
Jsem přirozená, na nic si nehraji, mám klidnou povahu a nekonfliktnost, vysoký stupeň duševní čistoty a lásky včetně vysokého morálního nastavení, což se v dnešní bahnité společnosti moc nenosí. Smyslem života by mělo být dobro, láska, pomáhat, neškodit, rodina, děti, aktivity, odpočinek, spokojený život. To je to, co se mně v tom bahnu dnešní společnosti těžko hledá. Tolerance k odlišnosti druhého. Žít a nechat žít. Cítím se být ženou a hledám vhodného muže.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Nový Jičín
Hledám parťáka pro život jaký je, nekuřáka, pohodáře, co se rád směje a taky rád občas někam zajde se pobavit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Strakonice
Ahoj rád se seznámím s ženou, která už nechce být sama a ráda by to změnila. Je mi 50 / 168 čas ubíhá, tak proč ho neprožít spolu. Ve dvou je život veselejší.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Benešov
Ahoj jmenuju se Luboš je mi 27 let a rád poznám střelenou holku co se umí bavit :) Rád cestuju hlavně na motorce :) Určitě pište foto pošlu :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Třinec
obyčejne hodne a věrné ženy už došly ...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Pardubice
Najdu zde sympatickou pohlednou ženu/dívku, nejlépe z Hradeckého nebo Pardubického kraje, které není cizí sport, hudba, výletování, příroda a která by časem ráda založila rodinu? Foto výměnou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Praha
Dám všechno na světě (city lásku něhu pohodu) za opravdovou lásku, za muže který mě bude milovat a bude mi velkou oporou.. když budu dostávat vše co je v závorce ráda mu budu totéž oplácet.. když mě bude chlap hýčkat budu hýčkat i já jeho...mám ráda teplo rodinného krbu, nehledám akčního muže který denně honí olympijské medaile a nebo je po hospodách ale naopajk domácí typ ..plus občas výlet kino prostě mít čas jeden na druhého.. chci láskou nejíst nespat a denně se na tebe těšit...
DETAIL / ODPOVĚDĚT