Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  49 let | Kralupy n. Vltavou
Hledám seniorku nad 68 let ze Středočeského kraje, která je sama, je jí smutno a hledá muže středních let na trvalý vztah, mít si s kým povídat, s kým se zasmát, pro pohlazení a něžnosti, nepotřebuji se k tobě stěhovat, nechci od tebe živit, hledám lásku, porozumění, oporu a vše krásné ve dvou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Chrudim
Rád bych poznal štíhlou slečnu (21-32 let) bez dětí, která to má v hlavě srovnané a ví, že na vztah jsou potřeba dva, který budou táhnout za jeden provaz a budou si navzájem oporou a ne přítěž. Důležité je spolu mluvit a to i o společné budoucnosti a nenechat vztah vyhasnout. Měla by mít kladný postoj ke sportu, ale i k odpočinku, třeba v kině a musí být na ni spolehnutí. Já jsem bez dětí, nekuřák, pracující inteligentní muž, který ví co chce a už myslí na budoucí rodinu :) Napiš a uvidíme.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Ostrava
Netuším kde Tě najít potkat procházet se spolu po práci, podniknout něco o víkendu, hory, cestování přitom poznat krásná místa na kterých shodneme se oba. Já vysoký, štíhlý kapku samotář poznamenaný delší samotou po desetiletém vztahu. Pracující,bydlící ve vlastním. Možná i introvert :(, třeba chci moc jsou náročná má očekávání. Rád pokořil bych tu samotu s tebou, bez kil navíc.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Plzeň
Ráda bych poznala sympatického muže z Plzně, který má rád turistiku a rád tráví svůj volný čas v přírodě...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Liberec
Chceš zažít krásný, něžný sex? Tak stačí napsat ;) na věku nezáleží ,vždyť jde jen o sex :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Hodonín
Ahoj jsem obyčejný kluk a je mě 22 let a jsem stále sám a rád bych to konečně změnil a poznal ženu která má zájem o seznámení,nejsem žádnej pisálek hledám vážné reál setkání,více bych si povídal osobně tak pokud jsem tě zaujal napiš a můžem někam spolu zajít díky :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  44 let | Plzeň
:-? Vztah je jen vzájemné poskytování si plnění a protiplnění...Čím je vzájemná intenzita větší, tím lépe....:-?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  46 let | Kolín
Nebudu Barbí pro muže a nebudu ovce ve stádu. Budu mít sebe jako originál, budu mít autenticitu a vysoké morální nastavení, lásku v srdci, věrnost, které se v dnešní době nenosí. Hledám muže, který to cítí stejně. Tebe, muži, najít Tě, je jako hledat jehlu v kupce sena. Ale až Tě najdu, zahrnu Tě láskou nebeskou. Budu Tě mít ve veliké úctě a pozornosti. Projevím svojí ženskost a budu se snažit o Tvojí spokojenost. Jako jin a jang se doplníme. Jenom pro silné láskyplné duše. Děkuji.
DETAIL / ODPOVĚDĚT