Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  44 let | Břeclav
Ahoj, hledám muže, který umí milovat a být milován v úctě a respektu jeden k druhému.Prosím jen 100% nekuřáka. S odvahou žít ve vztahu založeném na upřímnosti a otevřené komunikaci.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Praha
Pohodový,optimista hledá sympatický protějšek z Prahy ve věku 32-52 let,já 42 let,170/85,svobodný,bezdětný.Rád vyrazim na cesty,za sportem,nebo jen tak na sklenku dobrého vína.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  22 let | Děčín
Jsem mamina s ročním prckem a hledám kamaráda na kávu, povídání a třeba i výlet y s dětmi :) vztah nehledám ten mám :) takže pokud i ty hledáš a máš rád děti a zvířata není problém
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Hradec Králové
Každý kdo se chce opravdu seznámit ví, jak je to těžké. Snad právě proto už pomalu ztrácím naději že potkám člověka se srdcem na pravém místě a s rozumem v hrsti. Nejčastějšími tématy žen jsou vzhled, smích, cestování, jídlo, peníze... Já bych si ale chtěl v první řadě s protějškem dobře popovídat. Dobrého člověka podle fotky nepoznám, proto ji nežádám. Pošli mi nějakou zprávu o tom co děláš, o čem přemýšlíš, co je pro Tebe důležité, jaké vyznáváš hodnoty. Vše ostatní můžeme vyřešit později. :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  61 let | Olomouc
Pohledného muže, psychicky svěžího, který prožil bohatý a kreativní život a je se sebou spokojen....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  50 let | Hradec Králové
Hledám muže pro společný život, který rád cestuje, sportuje.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Tak jsem to zkusil "vtipně". Zkusím se tedy rozepsat o sobě. Profilová fotka je z mého současného bydliště v Praze na Suchdole, která je jedním z nejkrásnějších v tomto městě. Mojí obživou je několik nárazových prací převážně v užitném umění. Hledám si proto stálý vztah. Doufám, že to není příliš projev zoufalství, ale svět je trochu neosobní. Zřejmě proto se tady "vystavuji" :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  41 let | Šumperk
Hledá se milý , příjemný a rozumný muž přiměřeného věku a výšky s vyřešenou minulostí a s vírou v lepší budoucnost .... takový by se tu našel na seznámení ? :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT