Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  33 let | Praha
Ahoj, rád bych zde našel milou dívku či ženu, která je také sama a ráda by zde našla sympatického muže. Na věku moc nezáleží, na sympatiích ano. Jsem spíše mladšího vzhledu. Mám rád třeba: cestování, sport, dobré jídlo a nemohu vynechat ani přírodu. Rád zajdu do kina, divadla popřípadě nějaký koncert či veletrh. Najde se zde jedna z Vás všech, se kterou bych vše mohl sdílet společně a ne jen to? Už teď se moc těším na Vaše odpovědi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Praha
Rád se poznám s ne zadanou ženou, nekuřačkou a abstinentkou, klidné, skromné povahy, pro hezký společný vztah. Jsem běžně k nalezení také na twitter com, na blog cz , i na štěstí. Těším se na případnou odpověď.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  46 let | Tábor
Pokud víš, čeho chceš ještě v životě dosáhnout, hledáš parťačku pro život a rád bys žil na venkově, napiš. Nezáleží na počasí, ani na postavě, ale jen na tobě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Praha
Muž ve znamení raka, čerstvých 47/192 cm by rád našel sympatickou a příjemnou ženu se smyslem pro humor i životním nadhled. Pozitivní přístup k životu je velkou výhodou :-). Praha a okolí. PS: Zájmy: Salsa, standard, latina, divadlo, kultura všeobecně...turistika, vínko, pohoda :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  60 let | Ostrava
Hledám duševní souznění s ženou od 46-57 let s postavou spíše štíhlejší........která má ráda moderní muziku,sport a přírodu(např.turistika)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Šumperk
Pracovitý zajištěný jedenapadesátník bydlící ve vlastním domě hledá životní partnerku, parťačku která ráda žije aktivně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | České Budějovice
Štěstí asi někde pořád trucuje,to tu opravdu není "obyčejná,nenáročná,skromná " žena,která má srdce na pravém místě a zná pojem láska-vážný vztah,která se ráda setká a bude se chtít vídat,mít na sebe čas,která si dokáže uprdnout i bez kamarádů a nehraje si s city druhých,které nebude vadit,že mám skoro 3 r. dcerku ve své péči nebo která by i společné chtít chtěla?Holka,která touží po klidném,láskyplném,rodinném životě a jít ruku v ruce společným životem s 39 l,svob,nekuř.a abst.? Deštná(okr.JH)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Ústí nad Labem
Hledám přítele pro nový začátek.....
DETAIL / ODPOVĚDĚT