Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  45 let | Praha
Ahoj, hledám touto cestou seznámení se s pohledným lékařem, bratrem, zdravotníkem nebo záchranářem z Prahy a blízkého okolí...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  23 let | Praha
Hledám oči co se umí smát. Hledám srdce co umí hřát. Hledám ruce co umí pohladit a nejenom brát. Hledám ústa co umí polibit a nejenom lhát. Hledám stále dál, moje iluze smetl uragán. Vyhlašuji celostátní patrání po pachateli - veselém darebákovi. Parťáka pro vše krásné a nevšední. Protože milovat a být milován je to nejnádhernějši co může existovat. Mít pro koho žít. 24,165 cm. Sportováni -squash,golf,beach volejbal, kolo,turistika atd.Hudba,cedtovani.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | České Budějovice
Žena 39let,169/93 hledá pohodového muže pro život (věk 39-45)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Břeclav
Ahoj, hledám spřízněnou duši. Měl bys být ve věku od 37 do 45 (+-), s minimální výškou 180 cm. Hledám vztah, ne povyražení, takže zadaní pánové nepište. Já 40/172/80. Měl bys být přirozeně inteligentní pohodář...ale vše se projeví při psaní a případném setkání, zbytečné tedy rozepisovat. :-) Vše se uvidí. Břeclav, Brno, Znojmo, Hodonín...ale je to jedno, vzdálenost nehraje roli...:-) Máš -li chuť, napiš. :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Ostrava
Jsem velmi upřímný, milující a pečující.Hledám vážný vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  44 let | Praha
Hledám toho pravého...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Praha
Líbí se mi dívky vlasů záře severské(rusalkovské, andělské) a úsměvu tváře slovanské. Jinak nejsem tolik povrchní, dokonce i typ rodinný-k tomu komunikativní i naslouchající..přinejmenším se o to snažící. Zbytečně nemeškám v hospodě, úřadě či obchodě, dávám přednost přírodě. Cestovat, pěstovat (vztah k bližnímu i zeleninu) a před vším zlým ochraňovat. Intelektuál mírně svérázný, když je třeba, tak důrazný. (VŠ 192/80)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  23 let | Brno
Ahoj, hledám parťáka na ztřeštěný plány, kámoše na pivo a pokud se zadaří, tak přítele, který umí naslouchat, bavit se, upřímně milovat a radovat se ze života. Nejlepší varianta by byla, kdyby se našla osoba, která by splňovala všechny tyto tři role. :-) Miluju cestování, umění, dobrý jídlo, upřímný lidi a kvalitní konverzaci.
DETAIL / ODPOVĚDĚT