Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  61 let | Praha
Hledám tady prima přítele na vše pěkné co nás ještě v životě čeká. Jsem sš 61/168 štíhlé postavy. Jsem moc ráda v přírodě, ráda plavu a čtu. Pokud to nevadí, tak bydlím za Prahou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Karviná
Ahoj hledam ženu pro život střed.postavy,hodnou milou upřimnou,tolerantni ktera ma rada vylety,cestovani ,hory ja rozv.nekuř.střed postava uzavřena minulost, chci štastě žit v paru. Foto pošlu meilem. Těšim se na odpovědi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  46 let | Kolín
Nebudu Barbí pro muže a nebudu ovce ve stádu. Budu mít sebe jako originál, budu mít autenticitu a vysoké morální nastavení, lásku v srdci, věrnost, které se v dnešní době nenosí. Hledám muže, který to cítí stejně. Tebe, muži, najít Tě, je jako hledat jehlu v kupce sena. Ale až Tě najdu, zahrnu Tě láskou nebeskou. Budu Tě mít ve veliké úctě a pozornosti. Projevím svojí ženskost a budu se snažit o Tvojí spokojenost. Jako jin a jang se doplníme. Jenom pro silné láskyplné duše. Děkuji.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Praha
Ahoj. Jmenuji se Michal, letos mi bude už 24 a jsem pořád sám. A proto bych zde rád našel milou a upřímnou slečnu, se kterou bych si rozuměl a měl s ní vážný vztah :) Praha a Středočeský kraj
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Zlín
Nazdar hledám neobyčejnou slečnu! Nabízím zdravý nadhled na svět :-). Student VŠ. Povahou od všeho něco-vnitřně vcelku vyrovnaný, sám se považuji většinou za introverta nicméně okolí má někdy jiný názor.K životu potřebuji mírný zdravý stres, jsem netrpělivý kliďas. Nemám rád jednoduchý život. Jsem povětšinou realista, neutrálně/pozitivně naladěn. V současnosti mě naplňuje především cestování jež skýtá překážky, překvapení, nové zkušenosti.Co myslíš..budeme se vzájemně inspirovat?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Praha
Ahoj, najde se tu milá slečna, která by se chtěla seznámit? Ve dvou se to lépe táhne :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Zábřeh na Moravě
Ahoj. Asi nic originálního nevymyslím...obyčejný muž s vyřešenou minulostí, bez závazků, 178/80. Hledám někoho, kdo by stál o mě a já o něj.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Brno
Je mi 31 a jsem relativně normální chlap, který nepotřebuje služku, ale partnerku. Jsem plně soběstačný a dokážu se o sebe postarat sám, od vaření až po běžné domácí opravy. Nemám dluhy, závazky ani nevyřešenou minulost. Nejsem alkoholik, kuřák, ani gambler. Chci partnerku na příjemné prožití společných chvil a jako psychickou i morální podporu. Pokud jsem tě alespoň trochu zaujal, tak napiš a popovídáme si.
DETAIL / ODPOVĚDĚT