Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  55 let | Brno
Když je člověk sám,tak hodně pozdě zjistí, že mu chybí někdo, komu všechno to co budoval a má, zanechá. Nejsou to sice žádné hrady a zámky, žádná tučná konta v několika bankách, ale srdce na dlani a vždy zdravý rozum a dovednosti, které bych někomu rád předal, nebo se o ně s nějakým synkem, který má potřebu mít tátu, strejdu, nebo jen staršího 100% kamaráda podělil. Pokud si myslíš že tě tohle nějak oslovilo a hledáš to stejné, tak napiš. Věk to je to, co nejde zastavit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Chomutov
Hledám ženu z okolí Chomutova, které bych se pravidelně staral o nohy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Olomouc
Chlap hledá sportovně založenou ženu pro život ve dvou.Na nic si nehraji,začínám znovu.Nic víc,nic míň.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Praha
Rád bych se seznámil s pohodovou slečnou, která by časem chtěla i založit rodinu a jinak si užívat života jak se sluší a patří :-). Nejlépe klidnější povahy a menší postavy. Kdyby měla kladný vztah ke zvířatům a toulkám po přírodě bylo by to fajn.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  47 let | Olomouc
Nechápu, proč mi do rubriky "vážné seznámení" neustále píšou třicetiletí puberťáci, senilní dědkové, kteří už jsou za zenitem a nudící se ženáči. Cožpak tu není někdo, kdo se chce seriozně seznámit, vytvořít rovnocenný partnerský vztah, který jej bude naplňovat a nikomu tím neublíží? Cožpak se tu nenajde nějaký laskavý, pracovitý a inteligentní muž, se kterým bychom měli společnou notu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Praha
po ne lehkém období hledám muže, kterého si budu moct vážit a budu jej mít šanci obdivovat...jsem štíhlá pohledná blondýnka relativně zajištěná...hledám vysokého nezadaného tmavovlasého muže, ideálně o něco mladšího, s kterým budeme mít šanci opět "něco" společného budovat na základě vzájemného respektu a úcty...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  60 let | Ostrava
Chcete prožít plnohodnotný život s kulturou, cestováním, sportem? Pak napište.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Nymburk
Hledám ženu s úsměvem na tváři, sympatickou, optimistickou, inteligentní nekuřačku, co se nebojí aktivního pohybu.Má smysl pro humor, dobrodružství ale i pro zodpovědnost. Mám rád sport, přírodu, umění, muziku,cestování,prostě mám rád život.Jestli Tě tento inzerát oslovil tak se ozvi,uvidíme :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT