Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  30 let | Olomouc
Hledám fajn děvče...co víc?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Ostrava
Našla by se nějaká slečna přiměřeného věku,která hledá partnera pro dlouhodobý vztah a podnikání společných aktivit? :) Já 26letý,se zálibou v dobré hudbě,knížce,rád zajdu na koncert,posedět s přáteli,do čajovny,na procházku nebo třeba do zoo. Pokud to máš podobně,tak napiš..foto výměnou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  67 let | Praha
hledám ženu ZN.náhradní řešení před rájem nebeským...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Olomouc
SŠ, rozvedený, samostatný, bez dluhů, baví mě kolo, plavání, výlety, dobrý film, práce, pes, vana, odpočinek, milování, houbaření, vaření. Nejsem alkoholik, nekouřím, nikdy jsem nebyl nevěrný. Nesnáším lež, přetvářku, sobectví. Jsem upřímný, pravdomluvný a tolerantní. Hledám přítelkyni pro hezký život.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  64 let | Pardubice
Samota na chvíli určitě neuškodí. Ale jen když máme toho svého nejmilejšího, se kterým je nám spolu vždy dobře. S kým si rozumíme, a můžeme za ním ze samoty utéci. Velký problém však je, přítelkyni pro krásný pohodový vztah najít. Protože to co je cenné, velmi nesnadno se získává.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  24 let | Šumperk
Ahoj všem. Já vím, že teď bych měla napsat něco ve smyslu: ,,Hledám...." ale už mě to unavuje, já sice hledám, ale stejně asi nenajdu a je to dost smutné že? A taky trapné ale co naděláte. Jinak já jsem normální holka, která má ráda metal a pohodové lidi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Brno-venkov
Ahoj , rád poznám někoho na dny všední i sváteční , pro život .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Olomouc
Byl jeden 29letý pracující muž co si řekl, že zkusí najít lék na osamělost. A tak hbitě začal psáti, že rád by poznal ženu, která ví co chce a je k světu a nedělá jen osvětu. Ale vážně záleží i na tom co má v hlavě a jak vidí svět. Přeci jen je lepší spolu existovat a netrýznit se. Filmy, sporty, kulturní vyžití, cestování a co se namane není překážkou. Jen cigaretám stopku jasnou dal. Alkoholu a pokoutním zábavám neholduje. Najde se tu spřízněná duše? Uvidíme. Chceš- li vědět více stačí napsat
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít