Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  49 let | Pardubice
Ahoj pohodový kluk z Pardubic momentálně osamělý , ale s otevřeným srdcem tu hledá protějšek. Budu rád pokud se mi ozve trochu sportovně založená holčina , prosím do 45 let.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  55 let | Ostrava
Ahoj, myslíš, že je možné seznámit se tímto způsobem? Já se o to zrovna pokouším....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Chomutov
Ahoj, hledám někoho kdo by se mnou chtěl prožívat běžné i vzácné. Jsem normální baba, občas trochu trhlá, dost pracovně vytížená, ale když si chci udělat čas na milou osůbku, tak si ho ráda udělám....Najdu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  60 let | Chomutov
RAD BYCH SE SEZNAMIL S HODNOU,MILOU ZENOU,KTERA MA RADA PRIRODU,HUDBU,HUMOR.ALE NENI TO PODMINKA.JE MI 60/165/67 Z CHOMUTOVSKA.NAPIS A POZNAME SE VICE.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Zlín
Ahoj v prosinci mi bude 26, veselí samotář toužící po trvalém vážném vztahu hledající porozumění,pochopení,vzájemnou důvěru,toleranci.Najdu rozumnou ohledlplnou ženu v rozmezí 23-30 let která bude mít pro mě pochopení a bude upřímná a nebude mít vedlejší úmysli mě využít? Jsem silnější postavy a není mi to jedno snažím se zhubnout, pokud ti nevadí silnější postava budu mít radost když se mi oveš. nejlépe z okolí Spytihněvi čím blíž tím lépe.Lukáš nekuřák, abstinent
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Ústí nad Orlicí
Stárnoucí mladík 41let 187cm rozvedený, hledá ženu, přirozenou potvoru, která ví co chce
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  44 let | Praha
Člověk proplouvá životem a je mu fajn, nebo se přesvědčuje, že je mu fajn. Ale fajn má být člověku, který má vedle sebe partnera, na kterého se může spolehnout. Partnera, se kterým se bude smát, brečet, bát u hororů, radovat se z našlého hřiba, chycené ryby, že je vedro ( můžou spolu být na ukryté pláži pískovny) , že prší ( můžou být zalezlí pod dekou,pít pečený čaj a koukat na filmy) , že napadl metr sněhu( mohou brázdit sjezdovky v Rokytnici), vzít si šaty a jít na operu..Tak kde sakra jsi?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Praha
V dnešní uspěchané době není moc příležitostí někoho potkat, s někým se seznámit. Už delší dobu jsem sám a proto s tím chci něco udělat. Ne proto, aby byl "s někým", ale proto, že život utíká jako voda a já v něm chci proplouvat s fajn parťačkou. Je mi 32 let, pocházím z Prahy a mimo práci mám rád přírodu, výlety a cestování. Jsem Vodnář, takže mám rád pořádek, jsem spontánní a mám smysl pro rodinu. Uvítám vedle sebe někoho, kdo ocení každou příležitost být spolu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT