Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  41 let | Praha
Ahoj, hledám normální holku tak do čtyřiceti... Je mi 40, měřím 178 cm a pracuju jako zpěvák v Národním divadle...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Zlín
Postrádám a toužím mít přítelkyni-slečnu, se kterou bychom se vzájemně měli rádi,bylo nám spolu příjemně a užívali jsme si života. Chci se zamilovat a sdílet dobré i zlé, být si vzájemně oporou, být k sobě upřímní, komunikovat, trávit volný čas společnými zájmy apod. Nechci už být singl, ale tvořit snad právě s Tebou šťastný pár. Ozveš se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Rychnov n. Kněžnou
Ahoj, jmenuji se Tomáš a rád bych se zde seznámil s milou, pohodovou a věrnou slečnou, která si na nic nehraje a nemá problém s opětováním citů. Zkrátka takovou správnou holku do života, s níž bych mohl být opět šťastný. Chybí mi ten krásný pocit po celém těle, když myslím na milovanou osobu a těším se, až se s ní zase uvidím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Brno
Mám sice hodně najeto,ale jsem udržovaný a bez škrábnutí.Nechci v této garáži parkovat dlouho.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  54 let | Příbram
Když napíšu že hledám přítelkyni vypadá to jako bych hledal milenku. Když napíšu že hledám kamarádku nebude to vystihovat přesně co hledám. Když napíšu že tady hledám lásku nenapíše mi nikdo protože všichni se asi zarazí a dostanou strach :) Takže co hledám? Ženu které taky někdo chybí pro společné pohodové chvíle
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Hradec Králové
Ahoj, rád bych zde touto cestou potkal příjemnou a milou slečnu do 32 let z Hradce Králové a blízkého okolí, sportovně založenou,se smyslem pro humor a s kterou bych mohl prožívat všechny krásy co život nabízí. Takže pokud tu někde jsi, ozvi se :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  34 let | Příbram
Muž co by chtěl založit rodinu. Blanka z Příbrami 34 let
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  52 let | Praha
Nějaký vážný zájemce/nekuřák pro hodně vysokou partnerku s otevřenou budoucností, zatím ještě pendlující mezi Prahou (zaměstnání) a Č. Budějovicemi (bydliště)? Jsem letní typ, má představa ideálně stráveného volného času: pohybem na kole (nejraději poznáváním nových míst) / pěšky po vrcholech nebo kdekoliv v přírodě / za veder v přírodních zdrojích vody / i občasným rýpáním se v zemi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT