Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  68 let | Rakousko
Stačíme se seznámit do léta, abychom mohli spolu táhnout na jih za sluncem a vodou?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Praha
Pro nedostatek příležitostí a s vírou, že i náhoda může někdy pomoci, vypisuji konkurz na usměvavou, hodnou, empatickou ženu (děti z minulosti nevadí), která má ráda přírodu, nějaké ty sporty (ideálně lyže, kolo, tenis) není podmínkou :-) Hledám (a totéž nabízím) parťáka pro život, co uznává pojmy jako láska, úcta a partnerství. Jsem samostatný, s vyřešenou minulostí, finančně nezávislý VŠ 49 let mladšího vzhledu s aktivním přístupem k životu. V případě zájmu pošlu fotografie a prosím o totéž. P
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  32 let | Praha
Ahoj, jmenuji se Tereza je mi 32 let jsem z Prahy mám dvě děti ve věku 11 a 12 let máme rádi přírodu,procházky,filmy,muziku,výlety,zvířata a hledáme k sobě někoho upřímného,férového a hodného z Prahy ve věku 32-43 let Tereza
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  44 let | Kladno
Momentálně mi chybí parťák na večeři, kino, tanec, divadlo, víkend, hory, moře apod. Nabízím nejdříve jen svoji společnost. V případě zájmu po nějaké době i dalších dvou mužů (3 a 14 let), o které je jinak ve všech směrech dostatečně postaráno - milujícího tatínka již mají??.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Hradec Králové
Rád bych poznal partnerku s jedním dítětem, která má ráda výlety, hory, kino, sport a chtěla by v případě vzájemných sympatií budovat vztah a plánovat společnou budoucnost. Jsem rozvedený, s vyřešenou minulostí a čtyřletým synem ve střídavé péči. Foto výměnou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  30 let | Havířov
Ahoj je my 29 let silnější postavy mam dvouletou dceru bydlim v Havířove a rada bych touto cestou poznala muže pro rodinnej život ze smyslem pro humor.Budu ráda jak my napíšeš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Praha
Rád bych zde našel milou a pohodovou slečnu do 28 let na společně strávené chvíle. Zatím jsem ve vztazích neměl moc štěstí, ale doufám že se to brzy změní. Mám rád procházky v přírodě, výlety, zvířata, kino a zajímám se o japonský šerm. Jestli jsem vás zaujal tak se nestydťe napsat:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  55 let | Praha
Hledám příležitost k odpočinku od městského prostředí - místo, kam by bylo možné odjet i na několik dní nebo na víkend, trávit čas odpočinkem v přírodě, jízdou na koni, výlety na kole apod...Ráda bych zároveň nabídla výpomoc na zahradě nebo u koní ( jako plení zahrádky, sázení, sklízení, kydání, čištění sedla apod. )
DETAIL / ODPOVĚDĚT