Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  43 let | Praha
Pohodovej, vysokej, pry docela sympatickej, rekreacne sportujici, pracujici a asi trochu darebnej kluk rad potka podobnou ( vyska neni podminkou :) ), taky trochu darebnou holku, idealne batuzek na vylety po vlastech Ceskych a prilehlych... :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Kroměříž
Jsem normální chlap. Mám trvalou dobrou práci v Kroměříži. Baví mne různé aktivity. Koncerty , kina, příroda a mnoho dalšího. Jsem kreativní , rád pracuji a kutim. Z vládám práce od vaření až po opravu baráků. Bydlim na dědině v rodinným domku. Ale není vyloučeno , žít v hezkem bytecku. Jsem upřímný, klidný , trpělivý, ochotný pomoct. Z muziky posloucham skoro vše. Rád se kouknu na film, ale nevysedavam u TV pořád. Dříve jsem závodně tančil Latinu a Standart, později v taneční skupině z KM
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  18 let | České Budějovice
Ahoj. Hledám děvu, se kterou by bylo možno navázati rozumného i nerozumného přátelského vztahu. Mé záliby točí se kol sfér rozličných, téměř bychom mohli říct všech, však krom některých. Prozatím nedívám se nikterak po vážném vztahu, spíše vzájemné sympatie a porozumění jsou mým cílem. P.S.: Dokážu psát i srozumitelným stylem :D
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  58 let | Praha
Je tu štíhlá žena do 52 let, které chybí přítel na společné trávení víkendů, časem i všedních dnů? Mít se zas na někoho těšit, já 58/178/95. Jsem rozvedený s vyřešenou minulostí s vlastním zázemím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  20 let | Svitavy
Ahoj, moc mě těší. Jmenuji se Lukáš, je mi 20 let a hledám milou a hodnou dívku však s určitým žárem v srdci. Dívku, pro kterou bych zde mohl být, stát se její vrbou a oporou v životě. Dívku, kterou bych mohl rozesmát, potěšit a v těžkých časech utěšit. Chci se také sobecky vyrvat ze spárů bolestivé minulosti! Toužím znovu mít rád. Jsem velmi upovídaný, trošku stydlivý a rád vtipkuji. Koníčky rozhodně historie, hry, seriály a hudba. Rád bych nejprve jen dopisoval a poznal tě... Mohu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Olomouc
Milý Ježíšku, přeji si k Vánocům zralého, sympatického muže, kterého baví jeho práce a je materiálně zabezpečen, nejlépe vdovce s dětmi, který ví, co je věrnost a kterému chybí láska. Nesportuji ani nechodím po horách, ale můžeme spolu protančit zbytek života.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Šumperk
Jsem SŠ 52 let, štíhlá blondýnka a hledám přítele,který by mi pomohl překonávat samotu všedních dní i svátků vánočních.Obzvláště v tomto období je mi samotné dost smutno. Mám ráda sport,turistiku,výlety za poznáním,moře a sluníčko,kulturu,fotografování,setkávání se s přáteli.Pokud také hledáš to co já,budu ráda,když odepíšeš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Opava
Hledám sympaťáka pro nový začátek...tolerance,spolehlivost... Já sympatická,pracující,nekuřačka...rodinný typ...178/62.
DETAIL / ODPOVĚDĚT