Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  23 let | Pardubice
Hledá se žena, slečna, paní, která bude fajn společnicí při všem, co nám život postaví do cesty. Najdu Tě? :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  20 let | Praha
Ahoj :) Mám 3 děti a jsem šťastná :) akorát mě a mým dětem chybí někdo,kdo by nás měl upřímně rád :) Neměla jsem moc velké štěstí na toho "pravého"…A to chci jenom Lásku,oporu a aby ten člověk měl rád děti,a byl upřímný.V dnešní době je však takových lidí nedostatek,ale já pořád neztrácím tu naději a doufám v to,že je ještě nějaký upřímný člověk se srdcem na pravém místě :) Ano mám 3 děti.Je to má věc a rejpalové ať si odpustí řeči,neví o tom vubec nic :) Budu se těšit na odpovědi :) Marťa
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Česká Lípa
Ahojik Hledám Slečnu. Najde se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Brandýs n.L.-St.Boleslav
Hledám pítelkyni na společný život 29/70/169, zůstal jsem sám,férovový,hodný,pracovitý,různorodé záliby s vyešenou minulostí,dobrý vztah k dětem,doufám, že tě najdu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Ostrava
Ostrava je plná krásných nezadaných dívčin, co by dozajista rády poznaly vtipného, zábavného, společenského, akčního chlapa se kterým by rády trávily aktivně čas - např. sportovaly, podnikaly výlety do přírody, poslouchaly muziku, chodily do kina, divadla a vůbec spoustu dalšího, tak TADY JSEM !!! Můžeme být skvělí parťáci a pokud to zajiskří, pak spolu třeba i na věky věků. Tak už zanech tvých neustálých osamělých večerů, či váhání o tom, zda reagovat nebude vypadat zoufale a ozvi se HNED !!!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Ostrava
Vysoký kluk hledá vysokou slečnu! Napiš si pro více.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Brno
Sympatická dlouhovláska, VŠ, štíhlé postavy, ráda pozná společenského, činorodého muže, kterému nechybí smysl pro humor. Nejen za společnými zážitky a objevováním krás života, cestováním, kulturou, uměním, ale i vstříc společným plánům do budoucna.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Brno
Ahoj. Chybí mi doma žena, bez ní to neni ono. A věřím, že někde je nějaká, která to má stejný... Jsem štíhlej, poměrně vysokej kluk 198/75 a hledám milou sympatickou štíhlou (nebo "normální") ženu nekuřačku. Měla by mít cca 24-30 let (hledám mladší kvůli možnosti založení rodiny) být aktivní, na procházky, rekreační sport, mít ráda přírodu a zdravý životní styl. No, zní to trochu jako seznam na nákup, ale snad to nebude na škodu:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít