Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  64 let | České Budějovice
Ráda bych se seznámila se sympatickým, nekomplikovaným mužem, který se umí smát.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Třebíč
Láska rodina zdraví. Jen vážně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Uherský Brod
Ahoj, rád bych touto cestou poznal milou, sympatickou, inteligentní dívku nekuřačku, ve věku 27-40 let. která ráda bude trávit společné chvíle v přírodě při sportu, procházkách, na zahradě nebo na koncertu či divadle. Začíná jaro, tak jej pojdme společně strávit venku než sezením u PC na tomto serveru. Já VŠ 39 174/ štíhlé postavy se zájmem o sport, přírodu, výlety, kulturu a cestovaní se budu těšit na tvé řádky.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Brno
46 letý Brňák, hledá obyčejnou, hodnou, věrnou partnerku do 49 roků ( děti nejsou překážkou) z Brna a okolí k vážnému seznámení, a vytvořit společnou rodinu, najít novou lásku a s úsměvem prožít společný zbytek života.Foto pošlu na email.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Olomouc
Ahoj, hledám ženu, která se chce opravdu seznámit a ne si jen užívat. Která bude upřímná, bude mít ráda děti a která by se mnou v budoucnu chtěla i bydlet a vytvořit rodinu. Mám moc šikovnou tříletou holčičku ve vlastní péči.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Chrudim
Je tu jaro, počasí se nám začíná lepšit a já bych rád našel třeba někoho na procházku, výlet. Možná to bude nakonec i cesta životem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Praha
Z nedostatku času hledám touto cestou ženu se kterou bych mohl navázat vážný, přátelský, milenecký, romantický vztah. Jsem spolehlivý, inteligentní, pozorný, vášnivý, velmi náruživý a mám co nabídnout. Jsem gentleman i rebel a dominantní alfa samec. Pracuji jako poradce pro bezpečnost a hledám pouze blond dívku s dlouhými vlasy, drobné či hubené postavy, pevná ňadra do 179cm s chutí založit rodinu. Uvítám inteligenci a rozum ale i hravost a rozvahu. Upřednostňuji osobní setkání před týdny psaní.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  64 let | Praha
Když jsme přečkali tuhou zimu tak Vás vyhlížím nejenom ke společným jarním toulkám přírodou. Aby jste byla štíhlejší a také vyšší postavy. Nejlépe také starobní důchodkyně s dostatkem volného času. Aktivní 57/185 z Prahy 4.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít