Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  65 let | Praha
Nehledám muže, kterému se v noci zdálo, že je ředitelem zeměkoule, to by tak hrálo, stačilo by mě docela málo, kdyby volantem řídil moje auto po cestách blízkých i vzdálených, měl smysl pro krásno a humoru trochu více, než dohoří svíce, s kterou ho už dlouho hledám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Ostrava
Z nedostatku příležitostní hledám touto cestou sympatickou ženu, která se mnou bude ráda vařit, chodit na výlety a za kulturou Rád pracuji se dřevem, čtu zajímavé knihy. Těším se na odezvy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Plzeň
Zatím pro mne neznámá, co by chtěla být poznána.Nechce jen pořád mlžit a na kávu by třeba zašla, kino atd. A pak se uvidí co bude dál.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Ústí nad Labem
Ahoj, dá se zde najít žena/slečna která ví co chce. Rozmezí 22-35 let, aspoň trochu sportovně založená s hlavou tam kde má být, smyslem pro humor a špetkou vášně v oku. Rád Tě pozn, neboj se napsat, nekousu ??
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Praha
Hledám nepolíbenou pannu do 35 let, jenž oplývá mnoha mindráky, pocitem méněcennosti a bydlí u rodičů. Měla bys trpět sociální fobií, celé dny ležet v knížkách a být ve škole či práci šikanována. Depilační vosk a modní výstřelky by ti měly být neznámou a při pomyšlení na intimní poměr by ses měla rdít jako školačka. Já jsem muž nevábného vzhledu, bez vysoké školy, bydlím u rodičů a mám podřadnou práci.Zn. Zoufalec hledá zoufalkyni
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Zlín
Hledám přítele - ne k flirtu - ale na vážný vztah - Zlín. Jsem štíhlá, vyšší postavy, 43 let. Najde se ještě nezadaný bezdětný muž pro mě? Zájmy - turistika, sport - ale jen rekreačně - lyže, plavání.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Praha
Ahoj, nějaká normální slečna? Nekuřačka, která umí gramatiku a také o sebe dbá a pečuje? :-) Jsem obyčejný chlap z vesnice, žádný šamponek, tak to vezměte při odpovědích na vědomí. Děkuji :-) Jan PS: pokud ráda cestuješ, chodíš do divadla, ráda tančíš, miluješ H-D, tak jsi ta pravá :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Praha
Hledám přítele,aspoň trochu sportujícího,nad 180 cm,SŠ,VŠ, který je sám a je z Prahy. Jsem holka do pohody i do nepohody.Věk 43-53 let.Sejdeme se a uvidíme.
DETAIL / ODPOVĚDĚT