Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  40 let | Praha
Poslední dobou se mi nedaří potkávat nové zajímavé lidi. Najdu tady? :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  31 let | Děčín
Já, dvě děti a né úplně dořešená minulost....to mi asi moc šancí nedává co? :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  41 let | Havlíčkův Brod
Žena 41 let s 11 letou dcerou hledá muže do 47 let zatím jako kamaráda, později určitě víc. Nellépe okolí Ledeč nad Sázavou a Světlá nad Sázavou, není podmínkou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Olomouc
Ještě pár dní a z oblohy začnou padat sněhové vločky. Možná, že mezi nimi budeš právě Ty. Obyčejná a přesto pro někoho tak krásná. A kdyby jsi chtěla, nastavím svoji dlaň a Ty na ni zlehka dopadneš. A možná, že budeš šťastná tak jako já, že jsi neroztála jen tak v trávě, ale u někoho, kdo Tě bude mít moc rád...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Brno
Rád bych touto cestou poznal holku/ženu spíše klidné povahy, která bere život s nadhledem a nemá potřebu cokoli předstírat. S vlastními názory a zájmy, hledající parťáka do další, společné životní etapy. Mohl bych jistě vymyslet spoustu různých požadavků, ale nakonec rozhodují především vzájemné sympatie - třeba nás to společné spojí a to různé obohatí. Sám sebe popsal jako samostatného, komunikativního, kreativního, spolehlivého realistu a především člověka, který sám sebe nebere nijak vážně :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  52 let | Plzeň
Jsem vdova, která řeší budoucnost. Hledám vážný vztah, založený na lásce, pravdě a věrnosti. Nejsem andílek, jsem jen žena do nepohody. Pokud také nechceš zestárnout sám, tak to můžeme zkusit ve dvou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  52 let | Chrudim
Hledá se vysoký chlap,kolem 48 let pres 100kg nad 190cm.Upraveneho vzhledu na urovni,co ví co je kartáček na zuby a vůně.Zadneho šetřila nepotřebují.Už vidím,jak se mi pise-ze jsem zlatokopka :)a já přestala být jen hloupá!.Zatim jen na občasné schůzky.casem se ukáže.To zase budou zprávy na úrovni,jak si žena může říci co chce,že?Na to má právo vlastně jen chlap ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Kroměříž
Dobrý večer. Hledám a nenacházím. Něco mi chybí, ale nic hmotného. Chybí mi dobré ráno a dobrou noc, od někoho komu nebudu úplně lhostejný a bude mne brát takového, jaký jsem. Nabidky typu - jen na občas - prosim nechci. Výraz - jen vážně - zni možná příliš vážně. ale je to tak trochu pravda.
DETAIL / ODPOVĚDĚT