Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  25 let | Kolín
Ty jsi tam a já tady, tak proč se nedomluvit a něco hezkého spolu nepodniknout? Už se moc těším.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Zlín
Jsem zde, abych Tě našel a už tady na seznamce nemusel být. Toužím po pěkném vztahu se slečnou (ženou), se kterou bych prožíval vše to krásné, co jen mezi dvěma lidmi, kteří k sobě najdou cestu, rozumí si, je jim spolu dobře a mají se rádi, lze zažít. Rád bych v Tobě našel kamarádku, přítelkyni, milenku a výhledově manželku a mámu našich dětí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Říčany
Ahoj, jmenuji se Zdeněk, je mi 43let ale pořád mladý a veselí hledám touhle cestou lásku a věrnost sympatické, štíhlé, vtipné inteligentní ženy. Děti nejsou překážka. Byt a práci mám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  60 let | Pelhřimov
Hledam vysokého hodného milého muže .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  68 let | Písek
Nevím jestli někde existuje muž kterého hledám a tak to zkouším touto cestou. Je někde muž který NEmá domeček ani chatu, který si NEmyslí že žena starší než 65 let už nestojí za seznámení a NEmusí být zrovna modelka, který NEmusí být zrovna sportovec, ale ani gaučový polehávač, a má kladný vztah k zahradě a květinám a může být i trochu kutil a NEmyslí si že by nemohl existovat vztah když je každý ve svém a přesto spolu. Tak hledám já SŠ 68/165 střední post. všestrann. zájmů a nemám domeček.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Mělník
Na každého prý někde někdo čeká,tak budu čekat tady....Hledám fajn pohodáře kolem 50 pro vše krásné i obyčejné,pro dny všední i sváteční...Nejlépe Mělník a okolí
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Mníšek pod Brdy
Hledám kamarádku na výlet, kolo, lyže, večeři, divadlo, dovolenou, úsměv, pohlazení. Vyklube-li se z kamarádky milenka, nebo partnerka pro život a rodinu, bránit se nebudu. Mám tříletého syna a přátelský vztah s jeho maminkou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Praha
Zlý, drzý, zákeřný, vstahovačný, cinický, pěstující čený humor, .... občas jsem titulován "Mé špatné já." A toto vše považuji za své nejlepší vlatnosti ;-) Ale jinak jsem celkem přítulný, občas i milý ..... Sám si žehlím sám si peru, že se na to ..... A pokud tě to neodradilo, tak se budu těšit na odpovědi 0:) PS: Ano je mi opravdu 29 PPS: Am I evil? Worse—I'm smart. When you knows nothing matters. Universe is yours.
DETAIL / ODPOVĚDĚT