Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  27 let | Ostrava
Ahoj, jmenuji se Daniel, je mi 26 let a hledám sympatickou slečnu z Ostravy nebo okolí :).
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  19 let | Plzeň
Ahoj moc rada bych tu poznala přijemnýho mileho muže s podobnými zajmy a koníčky.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Praha
Ahoj, hledám holku, která si užívá cestování, kulturu a trochu sportuje. Takovou, která má přehled o dění o světě, zajímavou práci a bystrou mysl. Co hledám, to i nabízím. Tedy v mužském provedení :) Rád jezdím na výlety, chodím po horách, cestuji, fotím, a věnuji se spoustě dalších věcí. Víc info ve zprávách.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  22 let | Plzeň
Hledám slečnu, jenž nelpí na konzumní společnosti, je individualistka, která má na okolní svět vlastní názor - ne názor většiny. Hledám Tebe, jenž máš ráda procházky v přírodě, literaturu a jsi sama sebou. PS: Mám rád hudbu - kulturu let 60. ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  31 let | Praha
Ahoj jsem máma 2 dětí a hledám muže,nejdříve na dopisování poté třeba něco více... Nechci se tu rozepisovat, ráda o sobě napíší,když budeš chtít...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Praha
Vyšší sportovnější a už vybouřený skoro čtyřicátník by rád našel někoho podobného (tj. vyššího sportovnějšího, nezženštilého), mezi jehož zájmy nepatří gay zájmy a gay víkendové aktivity. Naopak - mezi jehož zájmy patří víkendové výlety, výšlapy, hory, volný čas s lenošením i intimnostmi. Výhledově cokoliv otevřené dle sympatií a "chemie" - nedá se naplánovat a nejde hledat vztah - víceleté vztahy jsem měl, takže i v tomto nejsem pole neorané. Jiskra v oku a akčnost potěší, i dospělost.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Jičín
Štíhlá nekuřačka ze širokého okolí Jičína? (Hradec, Boleslav, Nymburk) Zájmy motorka, příroda, procházky, filmy, postel, PC :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Brno
Hledá se někdo, kdo má rád: přírodu, procházky, hory, posezení s přáteli, zvířata, venkovský život, lásku atd..... další podmínky: nekuřačka, nebát se práce, nepodvádět, nelhat! A to nejdůležitější na konec, musíš mít srdce! Můžu na oplátku toho také hodně nabídnout, stačí se seznámit..... Ale to už je na Tobě! :) Ale určitě neváhaj nepsat i přesto, že si myslíš, že v něčem nevyhovuješ. Ptáš se proč? Protože nevíš, do jaké míry všechno myslím! :)
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít