Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  29 let | Liberec
Slečna pro mně..... věk max 38 let,usměv na rtech a věrná s vyřešenou minulosti. Děti nevadi ba naopak,jsem 175 cm vysoky a silnějši postavy,modré oči. Nehledám psaní ale vážné seznámeni. Pokať jsi nohama na zemi a jsi baculka tim lepe. Budu se tešit
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Pardubice
Ahoj, hledám ženu s vyřešenou minulostí, jen vážně. Jsem 37 letý otec devítiletého klučiny, který je v péči matky, jsem pracovitý, klidné a veselé povahy, pracuji ve stavebnictví, trochu nesmělý, možná proto volím i tuto cestu seznámení. Kontak prosím formou SMS nebo email.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Praha
Ahoj všem...je tu nějaká žena, která hledá muže s vyřešenou minulostí, pracovitého a manuálně zručného romantika s duší kluka, který se chce na někoho těšit, kterému chybí žena, kterou by rozmazloval a miloval a chodil s ní na procházky a jezdil na výlety a dovolené a užíval si všechny radosti i starosti v druhé půlce života?? Tak napiš a můžeme zrušit profil.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | České Budějovice
Prý sympatický, prý milý, tě moc hledá... A tak nelením a navštívím tento portál a vkládám tento inzerát s nadějí, že se ozveš a bude fajn.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Říčany
Carpe Diem! Nevelká očekávání přináší nemalá překvapení. Zajímám se o muže 36-49let, s již dořešenou minulostí, co stojí pevně nohama na zemi. Pracovitého chlapa, co přijme zodpovědnost za společný život, do kterého nuda ani lenost nepatří. Očekávám věrného optimistu se spoustou nadhledu a smyslem pro humor. Nekouřím, nepiju, neřídím. Po dětech netoužím. Dospělého syna a velké pesany mám vlastní. Žiju teď a tady, přítomností, optimista, realista. Těším se na trvalý vztah a nový domov.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Ostrava
Ahoj chci tak hodně že chci jen jednu holku a ne tady psat každé , kolem 23-39 z OV, se zájmy # turistika kolo výlety kempování v přírodě,poslech rádia Kiss?# tedy poslech 90tek Verona karma a ráda na tu hudbu i tančiš a časem chceš rodinu? Jedine s tákovou dívkou si budu mít co říct! Vím co chci!!! Pokut chceš jen flirt hledej prosím dal a ušetří můj čas!! Hledam Lásku a to si prostě ani za peníze nejde koupit! Vím co píšu to taky nabízím .Radek 32let.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  68 let | Písek
Nevím jestli někde existuje muž kterého hledám a tak to zkouším touto cestou. Je někde muž který NEmá domeček ani chatu, který si NEmyslí že žena starší než 65 let už nestojí za seznámení a NEmusí být zrovna modelka, který NEmusí být zrovna sportovec, ale ani gaučový polehávač, a má kladný vztah k zahradě a květinám a může být i trochu kutil a NEmyslí si že by nemohl existovat vztah když je každý ve svém a přesto spolu. Tak hledám já SŠ 68/165 střední post. všestrann. zájmů a nemám domeček.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  41 let | Mladá Boleslav
Krásné ženy mají vždy u mužů větší úspěch než ženy moudré. Jen velmi málo mužů totiž je slepých,ale za to hodně hloupých. Rozved.41.let jedno dítko zdůrazňuji hledám VÁŽNÝ VZTAH a partnera JEN Z ML.BOLESLAVI.Též zajištěného,pracujícího a s vlastním bydlením.
DETAIL / ODPOVĚDĚT