Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  57 let | Pardubice
Hledám hodného nezadaného vysokého nekuřáka, pro kterého Pardubice nejsou daleko. Co víc dodat? Těším se na odpověď, protože - když ne teď, tak kdy?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Ústí nad Labem
Pokus xxx, není zde náhodou žena co by měla zájem se seznámit? Můžeme si napsat.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Havlíčkův Brod
Jsi tu? napiš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Brno
Jsem volnomyšlenkář, člověk bez svědomí, nápadník i milenec. Klidně přijdu, splním ti přání a mohu bez otázek odejít, můžu se pravidelně vracet, mohu tě rozmazlovat masážemi od obličeje po chodidla aby sis od škoyl či práce odpočinula. Nemusím se zbytečne ptát a nebo s tebou mohu propovídat celý večer. Jsem skromný, jsme modrooký a jsem velmi poctivý. Buď tě budu trápit, nebo ti budu plnit sny. vše je o slovech která padnou předem, potom už je jen relax, odpočinek a zábava. Mám rád tanec, mil.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Zábřeh na Moravě
Přeji hezký den všem co zde hledají své štěstí. Nejsem princ, a proto princeznu nehledám. Nejsem ani zoufalý a proto nehledám za každou cenu. Ale rád bych nabídl nejdříve přátelství a laskavé srdce, milé ženě s vyřešenu minulostí a co bude dál, záleží jen na vzájemných citech. Jsem pohodový, přirozeně inteligentní a sportovně založený muž, mladší duchem i tělem s vlastním zázemím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Ústí nad Orlicí
Až budeš plakat, vymyslím nějakou bejkárnu, abych Tě rozesmál. Až budeš na mě rozzuřená, začnu Tě vášnivě líbat. Až se budeš se mnou prát, zlechtám Tě. Až budeš usínat, budu Tě hladit po vláskách. Až budeš zklamaná, koupím Ti dáreček. Až budeš nemocná, budu se o Tebe starat. Až budeš se mnou, nebudeš na nic sama. :-) PS: pokud jsi zlatokopka nebo máš nosánek nahoru, raději přejdi na další inzerát. ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Ostrava
Dominantní muž, hledá submisivní dívku, ženu ve věku 18-35. Věk pro mě není až tak rozhodující.. Hlavně chci holku, která to má v hlavě srovnané a chce jít na plno do něčeho nového. Něčeho co by znovu dávalo smysl, dělalo dny radostnějšími, bylo se znovu na koho těšit a za kým se vracet. Hledám vážný vztah a společný život.. Nejde mi jen o nějaké úlety, na to nemám čas, takže pokud ti jde jen o tohle, neodepisuj. Jinak žádné podmínky nemám. Máš-li dítě, nevadí. Písni, po e-mailech si povíme víc.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Přerov
Slečna krev a mlíko na těm správných místech? :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT