Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  28 let | Praha
Hledam slečnu, ktora zajde na drink.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  71 let | Praha
Hledám optimistickou ženu, bez osobních problémů z Prahy a okolí pro pohodový trvalý vztah. Já rozvedený, co hledám i nabízím, prosím ozvi se.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Karlovy Vary
Hledám - najdu? Zatím jsem nenašel. Ženu pro život, která by mě chtěla takového jaký jsem a s tím co mám. Co víc sem psát. Třeba si mě někdo všimne. Třeba ty, co čteš tyto řádky. I když za tu dobu tomu nevěřím. Ale zázraky se dějí stále. Nejsem žádný model, Ken od Barbie, ani zakletý princ v žabáka. Jsem pracující, normálně nenormální chlap který nechce být sám. Ale jsem. A rád to změním.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Děčín
Ve svých řádcích hledám dívku, které bych říkal, že je ta nejúžasnější na světě, nosil jí květiny, schovával básně pod polštář, stál při ní i v nejprudší bouři a každý den rozesmál. Cestuju, miluju divadlo i noci pod hvězdami, nechybí mi úsměv a romantická duše, mám rád přírodu, zvířata a k vlastnímu bydlení si chci pořídit koně a psa. Hlavně bych tu ale rád pro někoho byl a šel světem ve dvou. Léto je v půli, co zkusit prožít jeho zbytek společně? A poté třeba i podzim, zimu, jaro a další léta.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Brno
Ahoj, hledám pohlednou štíhlejší partnerku, která nechce nebo nemůže mít děti. Já 183cm/90 kg pracující vysokoškolák, nekuřák. Více v konverzaci, u odpovědi prosím fotku. Nejsem vanilka ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  44 let | Louny
Je tady někde věřící muž, nemyslím katalíka, evangelíka, mormony atd. Ale Muže, který má ve svém srdci víru v lásku, dobro a Všehomíra a nedává ji na odiv tomuto zkurvenýmu světu. Není lásky bez věrnosti.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Brno
Rád bych našel zatím kamarádku za účelem příjemně strávených chvil... Procházka, výlet, posedět, popovídat, občas si zavolat a samozřejmě sex ten taky nevylučuji...A čas ukáže co bude následovat..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Brno
Ahoj, hledám partnerku, která si ráda povídá. Která ráda vaří - rád bych se s ní trumfoval :) A se kterou bych mohl kout pikle :) Prostě pohodovou ženskou. Rád bych se seznámil, dokud mám třeba ještě vlasy a tak :D :) Takže motivace by byla. Už mi chybíš jen Ty.
DETAIL / ODPOVĚDĚT