Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  30 let | Praha
Mám domov, ale nemám, kdo by mi v něm plnil šatník a botník, nad čímž bych kroutil hlavou. Mám auto, ale nemám nikoho, kdo by mi kafral do řízení a vykřikoval, že nás zabiju. Mám práci, ale není kdo by mi nadával, že tam jsem podezřele dlouho a podezíral mě, že mám něco s nějakou kolegyní. Jezdívám na dovolenou, ale nikdo mi nestěžuje situaci nad výběrem ubytování, výletu, stravy ...... Máš ráda tento druh humoru ? Napiš a uvidíme :-))
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Znojmo
Krásný den, jsem na voziku je mi 43 let jsem na vozíku. Hledám hodného muže toužícího po rodinném životě. Prosim jen vážně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  45 let | Litoměřice
Jiskření i přátelství, těšit se na sebe, rozumět si, smát se spolu, společné zážitky, být si oporou, důvěra, vzájemná inspirace.....Ale zároveň by každý měl mít svůj prostor..... Mám radost z dětí, z přátel, z práce, z koníčků, ale přítel mi chybí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Opava
Normální žena ještě existuje? Pokud ano hledám právě tebe. Stačí mít ráda děti a chtít užívat života.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Poděbrady
Ahoj,hledám milou, sympatickou,věrnou ženu, se srdcem na pravém místě.Která má v hlavě srovnané priority a hledá také vážný vztah, nejlépe už napořád :).Jsem muž 33.let/187.cm tmavovlasý do pohody i nepohody které život přináší...rád bych již našel ženu, která si umí cenit věrnosti, lásky, upřímnosti a empatie a nebere to vše jako samozřejmost, kterou to dnes již opravdu není.Budu se těšit na Tvé řádky a když se osobně potkáme.Jsem z okresu Nymburk.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  59 let | Hradec Králové
hledám... třeba se tu někde najde vyšší (nad 175 cm) volný sympatický partner,VŠ,SŠ nad 53 let - s duší kluka - zatím jen na občasný společný víkend,výlet,dovolenou, kulturu, trošku sport i jiné hezké věci ...nejraději HK, PA a okolí...mladší,ženatí a zadaní prosím nepište, nebudu odpovídat. Nehledám seznamkového dopisovatele, ale někoho pro reálné seznámení...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Ostrava
Rád bych našel fajn (ne)normální ženskou, ideálně bezdětnou, do 36 let, která má rada sport, kulturu a život, má jasno ohledně založení rodiny a ve vztahu, stejně jako já, by chtěla najít radost, vášeň, přátelství, porozumění, vzájemné doplňování a učení se, pohodu a nevadil jí domek se zahradou. Volný čas se snažím využívat čtením, focením, sportem, kinematografií, poletováním po zahradě a největším koníčkem je pro mě hudba (pasivně), jinak mám rád dobré jídlo, dobré kafe a dobré lidi :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Hradec Králové
Dobrý den jsem kluk 25 let sháním ženu/ dívku prozatím jen na psaní po delší komunikaci se nebráním něčemu vážnějšímu. Něco ó mě: mám rád výlety procházky a hlavně aktivity ale jsou dny kdy si rádsi pustím film a koukám. Kdyby se tu našla osoba která by měla zájem. Budu rád když odepíše já odepíši určitě. Foto Klidně pošlu. Pěkný den.
DETAIL / ODPOVĚDĚT