Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  63 let | Mělník
Ahoj, hledám kamarádku z Mělnicka, věkem do 55 let, štíhlou. Nejdřív k občasným schůzkám, a pak, až bychom se poznali, může být i něco víc... Založením jsem romantik, mám rád přírodu, lesy, vodu, výlety, dál literaturu, hudbu, výtvarné umění. Zahrádkařím, občas něco i ukutím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Chrudim
I když nám osud v setkání brání, mé city Ti napíšu v tomto přání. Myslím jen na Tebe, chybíš mi moc, den smutný je bez Tebe, večer i noc.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Olomouc
Nevím, kde přesně je má budoucí spřízněná duše, ale jsem si celkem jistý že právě tahá k sobě za dveře, na kterých je napsáno TAM.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Praha
52/171,ml.vzhl,fin.zaj, bych rád našel sympatickou ženu,velikosti M, XL,z Prahy od 40-53 let,do170cm,která touží po lásce něze,pohlazení,pěkném vztahu,nemusí být vrcholová sportovkyně,má ráda sport in line brusle,kolo,hudbu, přírodu,kulturu,cestování,fotografování,výlety,ráda se projde Prahou,má ráda moře východ západ slunce vzájemné sympatie rozhodnou,tak odepiš at se poznáme a změníme naše životy budem si plnit naše sny.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Ahoj. Mám rád hory. V létě i v zimě. Pěšky i na běžkách. Rád poznávám nové. Badminton, brusle, film, kniha, šroubovák, vařečka. Nic z toho mi není cizí. Vlastnosti jako věrnost, upřímnost, schopnost dohodnout se jsou pro mě důležité. Pracuju, bavím se, žiju a rád bych to sdílel. Jsi nekuřačka, bezdětná, s vyřešenou minulostí? Nebaví tě pořád sedět doma ale cílem tvých výletu nejsou nákupní centra? Toužíš pozorovat pozorovat hvězdnou oblohu a usínat u táborového ohně? Tak klikni "odpovědět" :) V.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Hranice
Já to prostě vím, že někde jsi...chlap, který ví co chce,nelže a umí naslouchat, tolerovat protějšek a nebojí se přijmout výzvu...Jsi tmavovlasý, s širokou náručí ?Pak se moc těším...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Bruntál
Rodina a společný život. To je to, po čem toužím. Pokud máš děti nebo dítko čekáš vůbec nevadí. Ba naopak. Vzhled ani vzdálenost pro mě nejsou překážkou. Budu se těšit až napíšeš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Liberec
Je tu obyčejná ženská?
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít