Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  36 let | Praha
Mám rád svou práci, dobrou kávu v příjemné kavárně, červené víno ve fajn společnosti, rád čtu a dívám se na filmy, baví mě cizí jazyky, mám rád inteligentní humor (např. Cimrmany), chutná mi italská kuchyně a smetanová zmrzlina. Pokud uvedené osloví štíhlou pohlednou ženu, rád ji poznám. Prosím s fotografií, svou pošlu obratem. Jen pro představu - mám tmavé vlasy a hnědé oči a jsem vysoký.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | České Budějovice
Rozvedený s jedním dítětem hledá přítelkyni k vážnému seznámení. Jsem nekuřák, je mi 36 let.Mé zájmy jsou cyklistika, turistika, poslech hudby, filmy.Najdu Tě?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  63 let | Chomutov
Hledám kamaráda pro trávení společných chvil ve dvou(cestování, kino, kavárna, divadlo). Žít tady a teď, přidáš se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  21 let | Uherské Hradiště
Ahoj hledám fajn holku na pokec kdyby chtěla i na seznámeni :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Brno
Jsem netradiční, podivný, mladý chlap, jenž ví, co chce od života a jde si za tím. Nemám moc rád lidi a jít do společnosti považuji za takové malé překonávání sebe sama. Dokážu na cizí lidi působit klidným (někdy nesmělým dojmem) , ale uvnitř jsem živelná pohroma, co čeká na vhodné podmínky se plně projevit. Jsem velice citlivý a srdce neotevírám každému na potkání. Nenechám se snadno oklamat. Miluji fantasy ( zaklínač, lotr, atd ), hudbu, knihy, divadlo, umění a spoustu dalších činností.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  59 let | Praha
Hledám příjemného a nekonfliktního muže v mém věku, který si rád pokecá,zajde do kina,nebo na kafe, napíše nějaký mejlík,nebo zavolá jen tak. :-) Pak se uvidí co dál. :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Brno
Nazdar hledám neobyčejnou slečnu! Nabízím zdravý nadhled na svět :-). Student VŠ. Povahou od všeho něco-vnitřně vcelku vyrovnaný, sám se považuji většinou za introverta nicméně okolí má někdy jiný názor.K životu potřebuji mírný zdravý stres, jsem netrpělivý kliďas. Nemám rád jednoduchý život. Jsem povětšinou realista, neutrálně/pozitivně naladěn. V současnosti mě naplňuje především cestování jež skýtá překážky, překvapení, nové zkušenosti.Co myslíš..budeme se vzájemně inspirovat?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  42 let | Praha
V létě na kolo, v zimě na lyže, na jaře na čokoládu, na podzim na skleničku vína... s tebou. Sportovce tělem i duší, nekuřáka, hledám. Jsi tu někde ?
DETAIL / ODPOVĚDĚT