Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  25 let | Praha
Bláznivý, pozitivní, ukecaný, workoholik se svérázným humorem. Co tu vlastně hledám? Rád bych konečně poznal slečnu, která ví, že nejnovější iPhone není smyslem života, že i každé negativum se dá vzít pozitivně a že víkend u televize je plýtváním času. Také ale vím, že pořádný vztah bude vznikat déle než po 5 řádcích v chatu. Zkrátka už mi není 18 let a tak se vydávám na dlouhou cestu hledání pořádného a stabilního vztahu. Bohužel je tu talik úchylů, že musím poprosit o odpovědi s fotem. Děkuji.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  62 let | Přerov
Ráda bych zde našla sympatického přítele ve věku okolo 60-ti let, který také rád cestuje a poznává nová místa a nečiní mu potíže turistika,vycházky do okolí, práce na zahradě, ale také kulturní a společenské aktivity.Ve dvou je život zábavnější...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  57 let | Plzeň
Moderní žena 164/57/69 hledá slušného, inteligentního a příjemného muže. Jsem nekonfliktní povahy, mám ráda krásné věci a okamžiky. Mezi mé zájmy patří příroda, květiny, knihy, vaření, výlety po krásách naší země, kulturní akce, sluníčko, procházky kolem vody. Raději muže sportovního typu, i když já sama nelyžuji a nejezdím na kole. Prosím Plzeň a blízké okolí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Praha
Ahoj. Jmenuji se Michal, letos mi bude už 24 a jsem pořád sám. A proto bych zde rád našel milou a upřímnou slečnu, se kterou bych si rozuměl a měl s ní vážný vztah :) Praha a Středočeský kraj.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Brno
Najde se "normální" chlap kolem 50 let který má v týdnu poměrně dost práce ale o víkendu se cítí sám a chtěl by ženskou na výlet,procházku,k moři a třeba i .... uvidíme...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Říčany
Ahoj, hledám si děvče pro společný život. Pro začátek měřím 173 cm je mi 24. Moje zájmy jsou IT, sport, příroda, rád cestuji ale ne sám, vaření, kutilství a rád poslouchám hudbu... je toho víc. Jsem průměrný Čech takže milióny v kapse nemám :D Chtěl bych spokojený rodinný život a když se zadaří tak ho sem tam trochu okořenit. Od partnerky bych rád věrnost a lásku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Ústí nad Orlicí
Až budeš plakat, vymyslím nějakou bejkárnu, abych Tě rozesmál. Až budeš na mě rozzuřená, začnu Tě vášnivě líbat. Až se budeš se mnou prát, zlechtám Tě. Až budeš usínat, budu Tě hladit po vláskách. Až budeš zklamaná, koupím Ti dáreček. Až budeš nemocná, budu se o Tebe starat. Až budeš se mnou, nebudeš na nic sama. :-) PS: pokud jsi zlatokopka nebo máš nosánek nahoru, raději přejdi na další inzerát. ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Pardubice
Ahoj, jmenuji se Renata a se synem 8let hledáme muže, který je upřímný, tolerantní ,a má rád děti a zvířata.jsem rodinný typ člověka. Mám ráda zvířat , přírodu, kino, divadlo, výlety. Prosím o čestné jednání.
DETAIL / ODPOVĚDĚT