Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  57 let | Plzeň
58/181 hledá zenu z Plzně a okoli , žít jeden pro druhého vzájemně si pomáhat chodit do přírody život utíká tak ho nepromarnit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Praha
Ahoj. Jsem již delší dobu sám a chtěl bych to zkusit změnit. Jsem 32 letý, pracující kluk, který má rád sport, výlety, kino, procházky, ale někdy i trochu lenivý a prožívající relax v klidu domova u filmu. Chtěl bych k sobě slečnu, která bude milá, přátelská, hodná, tolerantní, podporující a věrná. V dnešní době nejsou tyto vlastnosti samozřejmostí. Pokud nějakou tento text zaujme, budu rád, když se s přiloženým fotem ozve. Hezký den všem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  33 let | Praha
Život je příliš krátký na to, abych v něm jen tak proplouvala a toho pravého míjela. Najde se tolerantní, spolehlivý, upřímný a inteligentní muž? Mám zájem o vážný partnerský vztah. Jsem svobodná, sympatická, bez závazků. Moje záliby jsou hudba, kultura, příroda, cestování a rekreačně dělám sport. Ráda bych poznala muže, který ví, co chce a nebojí se sdílet radosti i starosti s tím druhým. Cítíš - li to stejně, ozvi se. Odpovím JEN na vzkaz S FOTKOU . Věk max 38 a bez závazků ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  59 let | Praha
rád bych zde našel příjemnou a rozumnou přítelkyni.Forma vztahu není podstatná , podstatné je abychom si rozuměli a bylo nám spolu fain.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Hlučín
Lezec hledá lezkyni
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  65 let | Brno
Ve dvou je život krásnější a veselejší.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | České Budějovice
Rumcajs hledá Manku,třeba i s Cipískem,milou simpatickou nekuřačku,které není cizí venkovské prostředí,ráda si vyrazí na kole,do lesa,do kina.Jsem obyčejný chlap,kutil rodinný typ a slova jako láska,upřímnost,tolerance a vzájemná úcta pro mne nejsou jen prázdná slova.Pokud jsi na stejné vlně ozvi se.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  19 let | Praha
Mladý (19), solidní muž hledá milou a inteligentní ženu (17 - 30 let) na cestování, do divadla, za kulturou.Hledám kamarádku, případně vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT