Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  37 let | Sokolov
Ráda bych se seznámila se sympatickým, pohodovým mužem 38-45let, který už nechce být sám a se kterým společně vyrazíme na kolo, plavání, za kulturou.Hledám tě!!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  22 let | Praha
Hledám slečnu, která je svá, trochu střelená ale je pro každou blbost. Takovou, která bude mít aspoň trochu akčního ducha jako já. Baví mě cvičení všeho druhu, občas běhy ocr, dobré jídlo, sledování filmů, seriálů - návštěva kina. Zajímám se o osobní rozvoj. Občas si zahraju i hru :) Do budoucna by mě lákalo naučit se hrát na klavír nebo latinskoamerické tance. Láká mě i cestování po Evropě, poznat nepoznané. Jsem pohodový, sportovně založený kluk se sympatiemi :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  50 let | Zlín
Muže, přítele, kamaráda, milence ... VŠ/ 62/ 162 všestranných zájmů
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Praha
ahoj :). Rád bych tu poznal nějakou sympatickou slečnu :) Ozvi se :). Martin.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Brno
Neposílám nikomu fotky svého přirození, nehledám tu princeznu, slušně odpovídám na inzeráty, které mě zaujmou, ale nikdo tu o vážné seznámení nestojí. Kde dělám chybu? To tu jsou jen holky, které se nudí doma a hledají nového přítele, ale jsou vybíravé až hrůza? Která z vás sní a touží po romantice, které se jí nedostává? Holky nechtějí prý mamánky, ale samy se ke klukům chovají ošklivě a jako nevděčné matky. Chcete muže, ale dáváte se dohromady se slabochy? Změňte to a napište mi. ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  33 let | Ostrava
Hledám ženu,kterou bych chtěla poznat a rozumět si s ní.Která má ráda smích, je hodná, pohodová..Pokud nemáš ráda zvířata,zbytečné číst dál:-)Ráda kuchtím v kuchyni,ráda lesy,písek pod nohama,kino..Tak nějak pohodičku..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | České Budějovice
Milovat a milována být lásce své věřit a lásku svou ctít vždyť je to tak prosté...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Plzeň
Chci pozvat krásnou mladou holku na rande ! Jsi mladá, štíhlá, inteligentní slečna a vrstevníci tě nezajímají ? Tak přijmi pozvání na rande od vysokého, štíhlého, atraktivního, zajištěného, nezadaného a usměvavého 40 letého muže, který už všechno má, jen ty mu chybíš ... Těším se na odpověď :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT