Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  38 let | Nový Jičín
Ahoj. Co Ty na to? Potkáme se, poznáme se, začneme budovat společný vztah, budeme na něm oba pracovat, budeme spolu trávit volný čas, jeden druhému dáme prostor a čas také samému pro sebe, založíme rodinu, budeme vychovávat společně děti a společně spolu zestárneme. Co Ty na to, štíhlá, sympatická slečno s vyřešenou minulostí? Těším se na Tvou odpověď.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | České Budějovice
Hledám parťáka, kamaráda,přítele,možná i lásku na sport,procházky do přírody,na kolo,houbaření,posezení u kávy a klenky dobrého vína,poslechu dobré hudby a filmu,a jiné příjemné aktivity co k životu patří.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | České Budějovice
To se uvidi.. ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  41 let | Mladá Boleslav
Krásné ženy mají vždy u mužů větší úspěch než ženy moudré. Jen velmi málo mužů totiž je slepých,ale za to hodně hloupých. Rozved.41.let jedno dítko zdůrazňuji hledám VÁŽNÝ VZTAH a partnera JEN Z ML.BOLESLAVI.Též zajištěného,pracujícího a s vlastním bydlením.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Ústí nad Orlicí
Vím docela přesně co hledám... Hledám ženu, nejlépe bezdětnou. Ženu s ukončeným minulým vztahem! Ženu, která by do budoucna chtěla žít normální rodinný život na vesnici, města nemám moc rád :o) Mám dva zdravé kluky 9 a 7 let, mozek, dvě zdravé ruce, úctu a otevřené srdce lásce. Jestli Ti to bude stačit, napiš! Nejlépe okolí Ústí nad Orlicí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  66 let | Praha
Hledám pozitivního,pohodového přítele ve věku od 60-70 na různé aktivity(lyže běžky,kolo,výlety autem či jiným dopravním prostředkem a samozřejmě i turistika a pod.,jsem 167/66.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  18 let | Ostrava
Ahoj,jmenuji se Terka bydlím v Ostravě a hledám sportovně či hudebně založeného chlapa který ví co od života chce,vyrovnaný s trochou rozumu hledám svou spřízněnou duši ..:)) pokud tady jsi a stále jsi nenašel tak se třeba hledáme. Jsem věrný,milující člověk který by se rozdal..vic info ve zprávách . Prosím zasílejte inzeráty jen s fotkou děkuji :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Plzeň
Nemusíš být krásná ani chytrá ani pořádná ani hodná, hlavně že ji máš....
DETAIL / ODPOVĚDĚT