Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  47 let | Svitavy
Poohlížím se tu po fajn chlapovi,na dny všední i nevšední, zatím na pěkné přátelství. Když si budeme mít co říci, časem i více. Nechci si tu sáhodlouze psát, ale pouze si vyměnit pár vzkazů a zajít na kávu. Budu se těšit na odpovědi, fotku pošlu ráda na email, ráda uvidím i Tvou :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  31 let | Ostrava
Mám při hledání sny a novým dobrodružstvím. Osamělý pěkný dámě, pěkný společenský, chce najít muže, s nímž vztahy a Stora v budoucnu rodinu a děti.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Mělník
Ahoj jsem obyčejný pohodový kluk.Hledám hodnou,upřimnou ,pohodovou partnerku pro společný život.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Praha
Jsem nevidomý zpěvák a klavírista z Prahy. Rád bych našel kamarádku - procházky, kultura, sport, cestování. Jsem zabezpečený, potřebuji částečně asistenci. Jsem veselý, komunikativní, már rád život i lidi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  42 let | Praha
Ahoj milý neznámý. Jsem sama a osamělá. Hledám touto cestou lásku, věrnost a porozumění. Je mi 41..... Svobodná a bez dětí. Neměla jsem to štěstí. Jsem inteligentní a pracovitá. Bohužel nemám štěstí na partnera. Snad Ty budeš ten pravý.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Brno
Existuje žena, která by i v tomto věku chtěla založit rodinu s výhledem na početí potomka?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  56 let | Plzeň
Ráda bych poznala upřímného, charakterníno a charismatického muže, VŠ, z Plzně a blizkého okolí, s vyřešenou minulostí. Je mi 57 let, 167/63/VŠ.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Praha
Jsem pohan ctící přírodu, přesto hledám TROJJEDINOU BOHYNI - rozumí mužské duši jako paní Jiřina Prekopová (čtěte ideálně její rozhovor pro idnes.cz, duben 2017), rozumí zvířátkům a především kočičkám jako Klára Vodičková (ČT: Kočka není pes) a, prosím, dámy promiňte, jsem jenom pouhý muž, který má rád pohled na hezké - vypadá jako Kate Beckinsale nebo Cate Blanchette (všimněte si prosím, že nehovořím o úplně mladé holce, ale vyzrálých ženách, jedna 43, druhá 47, paní Prekopové je dokonce 90).
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít