Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  49 let | Chrudim
Ahojik najde se žena která je sama a chce to změnit ..171/75/49 let
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Brno
Ahoj, rád bych poznal ženu do života, na kterou bych se těšil z práce a ona se těšila na mě. Přál bych si prožívat s někým pěkné dny života, dítě není překážkou, děti mám rád, sám jsem svobodný, bezdětný. Je mi 53 let, jsem z Brna, nekuřák, mám rád sport, kulturu, přírodu a dobré lidi. Petr
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Praha
Hledám touto cestou pěknou holku ženu co ma ráda přírodu, zvířata ,nevadí jí děti,spí ráda pod širým nebem, ve stanu.Co ráda pracuje a pečuje o zvířata a zahradu . Co má priority jinde než v peněžence a na dovolené u moře. Obyčejná věrná krásná hodná .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Uherské Hradiště
Je čas dovolených. Jestli máš chuť využít pěkného počasí k seznámení, budu rád. Nejlépe lehce handicapovaná žena, zdravotní sestra, kdokoliv, kdo má k marodům kladný vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Brno
Pohodové letní večery, sem tam vystřídané deštěm, za několik měsíců nahradí babí léto - období, kdy je fajn vyrazit na procházku do údolí, zastavit se na pivo nebo na skleničku, ohlédnout se okolo, nadechnout se a cítit nezaměnitelnou náladu barevného podzimu. Je jedno, zda večer člověk vyrazí do společnosti, dívá se doma na film, nebo před starou chatou poslouchá šumění stromů a praskání dřeva v kamnech uvnitř. Najde se optimistická mladší žena, které jsou tato slova alespoň trochu blízká?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Blansko
Hledám příjemnou, sympatickou ženu, se kterou bych si rozuměl. Na společné trávení volného času, později snad i společný život. Vyšší. Spíše hnědé oči, spíše bruneta.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Olomouc
Slečna krev a mlíko a těch správných místech? Najde se? Neboj, nekoušu
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Brno
Zdravím vás děvčata. Hledám kamarádku, zatím na milenecko kamarádský vztah. Jsem sportovní - štíhlé postavy. Nejlépe, když budeš ve znamení kozoroha. Nabízím upřímné kamarádství, časem i víc. Bez okolků k věci: Mimo procházek, posezení spolu, hledám a nabízím kvalitní šukač... Strhám z Tebe vše a Ty budeš poslušná, šťastná a nádherně vyčerpaná.
DETAIL / ODPOVĚDĚT