Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  52 let | Brno
Sympaťáka s vyřešenou minulostí, přiměřeného věku , nejlépe z Brna. Na profily bez fotky neodpovídám
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | ZAHRANIČÍ - ostatní
Introvertní intuitivní typ s extravertním myšlením tady nehledá extravertní intuitivní typ s introvertním cítěním. Poznatky uživatele po roce užívání: - přirozeně pěkná žena na seznamce: pochopitelné, - kráska neodolatelná na seznamce: vzácný primitivní organismus, - min. 80,8% žen nezveřejní ani jednu fotku, - min. 66,7% žen nerozumí delšímu psanému souvětí a o sobě zcela mlčí, - min. 75,0% žen chybí elementární slušnost odpovědět, podepsat se jménem a pozdravit. Hlavně, že jsme zdraví. :
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Brno
Žena, která se chce vážně seznámit?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | České Budějovice
Ahoj:). Věřím že i v dnešní povrchní době, kdy každý hledá jen dokonalost u druhých se tady najde holka, která taková není a i když tohle není ten nejoriginálnější způsob, tak by se ráda seznámila. Hledám hlavně důvěru, vzájemnou oporu, lásku a vztah, ale zároveň parťáka a kamarádku, protože si myslím že se to nevylučuje ba naopak. Mám rád sport, pohyb v přírodě, zvířata, hezkou kvalitní hudbu a je toho moc... Asi tě tady nenajdu, ale co... :). Fotku rád vyměním, každý by měl vidět toho druhého.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  63 let | Zlín
Ráda poznám muže pro trvalý vztah, příroda i kultura.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Česká Lípa
Ahoj v živote jsem už zažil mnoho zklamání a rád bych poznal nekoho kdo me bude chápat . Mám rád procházky přírodou , hudbu klasiku rock a hlavně myluji zvířata , jmenuji se Dominik jemi 22 let a toužím poznat zpříznenou duši tak doufám ze tu nějaká žena či divka je která by se chtela seznámyt s običejnym klukem co si nanic nehraje , a myluje celičkým srdcem . Hledam z prvu kamararádku časem neco víc .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Znojmo
Někdo v sobotu do kina? Olympia brno
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Beroun
Zdravím, jmenuji se Bohumil a je mi 45 let. Mám 3 děti, další neplánuji. Kluci mají osm a šest let, dceři je 27. Kluky mám na střídavé péči. Mám rád život takový jaký je, miluji své děti, jediné co mi chybí je žena, která skutečně hledá lásku, něhu, jistotu a věrnost. Důležitou součástí mé bytosti je zájem o věci mezi nebem a zemí (spiritualita, meditace...). Meditace praktikuji více jak deset let. Na televizi se nedívám, rádio neposlouchám, avšak nepohrdnu dobrým filmem a miluji muziku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT