Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  34 let | Prostějov
Můj inzerát je tak trochu netradiční, jelikož jsem zjistil, není vůbec snadné seznámit se, když se člověk dostane do dočasné nelichotivé finanční situace. Lhát partnerce a doufat, že na to nepřijde, není můj styl. Pokud jsi žena, která je ochotná po tři roky tento fakt akceptovat nebo je tvůj aktuální stav podobný a chceš ho časem změnit, potěšíš mě, když mi napíšeš.Rád se s tebou setkám. Jsem veselé a mírné povahy a věřím ve rčení: Láska hoty přenáší. Prioritou je pro me rodina, pak práce. <3
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Praha
Už delší dobu jsem sám, disco už mě nebaví, k seznamování nemám tolik příležitostí a po pár pokusech už nemám ani chuť něco zkoušet ... Hledám dívku na víkendové výlety, kino, procházky, filmy, blbnutí a vše co k tomu patří =))
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  45 let | Praha
45 sš 163/54 hledám partnera nejlépe asi také z Prahy nebo aspoň blízkého okolí,na různé aktivity. Ráda cestuji (všude a vším), trochu se domluvím anglicky (když není zbytí), trochu sportu a nevím co ještě. Myslím, že vše je o vzájemných sympatiích, toleranci, kompromisech, možnostech a dohodě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Pardubice
Symaptický173/78/Vš, pohodový, tolerantní, vlastní zázemí, pracovitý, podporující hledá ženu, děti vítány. Těším se na Tvoji reakci.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Hlučín
Mým snem je žít v podhůří Beskyd, mít krásný vztah v kterém si budeme nejlepšími přáteli, milujícími partnery, vášnivými milenci... Založit rodinu... Asi je to v dnešní době nereálné, ale stále doufám, že na mě někde čeká partnerka co touží potom samém... Najde se třeba tady? Já 32let, nekuřák a skoro úplný abstinent, pracující. Zájmy příroda, psy, fotografování, výlety a mnoho dalšího... Foto v profilu...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Plzeň-sever
Ahoj pokud tě být Samotná už nebaví a hledáš kluka co tě bude mít rád a vážit si tě tak si ho možná našla. Je mi 24, sympatický, hodný, věrný, spolehlivý, pravdomluvný, upřímný, veselý člověk, co měl v lásce smůlu. Hledám slečnu, paní, maminku do 30 let, se kterou si budu rozumět.ozvi se mi a můžeme se seznámit. :) Nemáš co ztratit přece :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Česká Lípa
Ahoj, rád bych se seznámil s hodnou hezkou holkou do 30 let .Jsem v pohodě kluk , mám rád cestování, pracuji nekouřím nepiju, užívám života . Míra :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Liberec
Hledám hodnou, milou ženu krev a mlíko, krásně pošahanou, ve věku 30 - 40 let za účelem vážného seznámení a prožití krásného života ve dvou. Dívky a ženy, které nevědí, co chtějí, nepište. Zklamání v mém životě bylo více než dost. Dítě není překážkou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT