Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  53 let | Teplice
Milý Ježíšku, byl jsem celý rok hodný, a tak bych si rád napsal o dáreček. Nemusí být hmotný, spíš subtilnější, a měl by přinést radost a potěšení nejen při prvním rozbalení. A může to být i dáreček sobeček, aby mu své darování přineslo totéž. Tak Ježíšku, jestli se ti podaří takový dáreček najít, budeme oba rádi. A pokud mají na Božím daru plno, ozvi se dárečku sám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  30 let | Plzeň
Hledá se muž:) spolehlivý, zodpovědný chlap 30+. Jsem 30tiletá silnější baculka. Měl bys už vědět, co od života chceš. Fotka potěší. Budu se těšit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Plzeň
Hezký den, jsem 44/182/86, delší čas rozvedený, bez závazků s vyřešenou minulostí, s pohodovým zaměstnáním, bez dluhů a jiných lahůdek, lehčí kuřák, snad pohodář s celkem všestrannými zájmy krom akčních sportů a přehnané kulturní aktivity, a rád poznám protějšek pro další život. Děcko vítáno, věk či jiné věci nejsou podstatné. Upřímnost a zájem o opravdové seznámení beze spěchu uvítám. Budu se těšit na případnou odpověď s pár řádky. Foto nepožaduji-není podstatné. Setkání poví více. Děkuji.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Praha
Hledám tady milého padesátníka, který se pořád cítí jako mladej kluk. Třeba se mu budu líbit. A on mně....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Zlín
Zdravím, hledám sympatickou, v mých očích vyjímečnou dívku na vážný vztah. Pokud si myslíš, že nejsi jedna z mnoha, ale naopak jedna z mála, napiš :) Já 25letý, pracující, žijící ve Zlíně. Už se těším až tě konečně poznám.. ano, myslím Tebe! :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | Kroměříž
Žena není nůše, ale píseň i růže, nikoli kost, nýbrž skvost. (Ale to musí ten případný pán třeba i opustit svůj ze slonoviny hrad, nebýt stroj a mít tu růži rád. A mělo by to platit i opačně, samozřejmě.)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Ostrava
Ahoj.Roman,39 let,svobodný,bezdětný podnikatel,186.cm,nekuřák.Hledám někoho mimořádného ne,jen vzhledem ale osobností se vším.Ale hlavně, hledám ,něco krásného a plnohodnotného.Děkuji, za nabídky.Snad....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Šumperk
Zdravím všechny slečny, které by rády zašly na procházku, či na punč a nebo třeba do kina. Pevně věřím, že určitě zde nějaké jsou ;-) Foto a základní informace rád poskytnu na vyžádání.
DETAIL / ODPOVĚDĚT