Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  37 let | Zlín
Najde se normální holka která chce rodinu děti a normální vztah? Já Vš 189 87 prý pohledný............
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Hradec Králové
Ahoj. Jsem už delší dobu sám a chci to řešit. Chtěl bych se seznámit se sympatickou ženou, 25 - 40 let, svobodnou, rozvedenou, bez dětí, s dětmi... Nejlépe z okolí Hradce Králové či Pardubic, dojíždění mi nevadí. Mezi mé záliby patří fotografování, cestování po Česku a dobrá hudba. Jsem vystudovaný technik, ale zajímám se také o společenské vědy a historii.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  65 let | Praha
Rád bych našel pozitivně laděnou ženu (55-65 let, nekuřačku, VŠ, žijící trvale v Praze) s vyřešenou minulostí, mající zájem dále žít aktivně (sportovně, kulturně, společensky a cestovatelsky. Upřednostňuji partnerku, která ráda lyžuje a jezdí na kole a má volný čas na cestovatelské aktivity.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Hradec Králové
Zdravím, nebudu se zde rozepisovat, stejně to nemá moc cenu po zkušenostech :D Prostě hledám sympatickou a inteligentní ženu, partnerku, s trochou smyslu pro humor. Pouze nekuřačku. Pěkný den přeji.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | České Budějovice
Hledám hodnou ženu, se kterou bychom mohli žít jeden pro druhého. Jsem normální chlap 44/170 VŠ, který po ztroskotání zůstal sám na mořském břehu. Mám děti z minulého manželství, které mám rád, bohužel jsou daleko. Obdivuji krásu všeho druhu, mám rád přírodu, hory i doly, chovám včely, mám zahradu. Rád zajdu za kulturou i za přáteli. Život v jednom ale není celý, něco mu chybí - Ty. Zajímá mě jen vážný a upřímný vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  47 let | Litoměřice
Nebe je plné hvězd a já hledám jen tu jedinou...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Prostějov
Je mi 38 let. Přál bych si najít konečně kousek životního štěstí a potkat tu osudovou, která se mi asi doposud vyhýbala. Hledám upřímný a vážný vztah. Nestojím o vdané či zadané. Chci někoho s vyřešenou minulostí. Jedno dítě nevadí, já sám žádné nemám. Podle přátel jsem prý sympatický.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Praha
Jen vážný vztah. Já pohledný,pohodový,jsem pro vše a vše i umím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT