Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  50 let | Hodonín
Hledám ........najdu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Ústí nad Labem
Ahoj hledám ženu štíhlou věrnou pro rodinny život,na společné bydlení a společní život,které by nevadilo se přistehovat,byt,auto a práci mám,žiji u Nového Boru a mezi Českou kamenicí,jedno či dvě děti nejsou překážkou, na věku nezáleží a na dálce taky ne,když oba chtějí,tak jde vše.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Ostrava
Rád bych se seznámil s dívkou s blízkým vztahem k folkloru.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Olomouc
Milý Ježíšku, přeji si k Vánocům zralého, sympatického muže, kterého baví jeho práce a je materiálně zabezpečen, nejlépe vdovce s dětmi, který ví, co je věrnost a kterému chybí láska. Nesportuji ani nechodím po horách, ale můžeme spolu protančit zbytek života.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  52 let | Hradec Králové
Vypadám dobře a mladě, mám téměř vše až na štěstí při výběru partnera.Najde se V HK nebo PCE charakterní SŠ,VŠ příjemného zevnějšku se srdcem na pravém místě ve věku 48-58 let?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Pardubice
Přeji Vám krásný den :) Rád bych poznal slečnu s lehce alternativním smýšlením; slečnu, která není mimo realitu, ví co chce a má chuť budovat vážný a trvalý vztah založený na vzájemné lásce a důvěře. Mám rád přírodu, cestování, sport a osobnostní rozvoj. Máš to podobně a hledáš svoji spřízněnou duši? Pak se určitě ozvi ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  35 let | Most
Ahoj! Já mohu nabídnout otevřenost, upřímnost, péči o teplo domova, ráda vařím a peču a pečuji o své blízké, naplňuje mě jejich spokojenost. Zároveň je možné se mnou diskutovat takřka o všem, mám rozhled, jsem společenská a je se mnou sranda.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Praha
Ahoj, jmenuji se Mirek, je mi 37 let. Moc rád bych tu našel upřímný a trvalý vztah plný lásky a důvěry. Mezi mé zájmy patří rekreačně sport, výlety, procházky, tanec, kino, divadlo, ale třeba i jen lenošení u pěkného filmu nebo knížky. Není pro mě až tak moc důležité jak trávím volný čas, ale s kým ho trávím. Pokud hledáš to samé co já a alespoň trošku jsem tě zaujal, tak se budu těšit na tvůj vzkaz:-). Mirek
DETAIL / ODPOVĚDĚT