Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  29 let | Praha
Rada bych se seznámila s příjemným klukem z Prahy, se kterým bychom byli na společné vlně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  25 let | Brno
Ráda bych se tu seznámila s milým, pohodovým a vtipným kamarádem (či budoucím přítelem:)), který rád vyrazí za sportem jak v zimě, tak v létě, divadlo či kino mu nejsou cizí a občas poznává i nová místa :) Těším se na zprávy :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  58 let | České Budějovice
Hledám kamarádku z Týna nad Vlt. a blízkého okolí na pokec, plesy a procházky. Co bude dál se uvidí. Zn:58/166
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Zlín
Hodný, pohodový, dobře finančně zajištěný 27 letý kluk s vysokoškolským vzděláním, který nemá rád nudu a stereotyp a naopak má rád cestování, sportování, pohyb a aktivní způsob života, hledá milou slečnu pro příjemně strávené chvíle, pro popovídání a vzájemné porozumnění, v případě vzájemných sympatií i pro vážný a dlouhodobý vztah. Naleznu...?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Praha
Jestlipak tady najdu po všech stránkách sympatickou slečnu, která má za ušima a pod čepicí ? :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Praha
Jsi sympatická, chytrá, štíhlá žena kolem +-30 let? Mám rád výzvy a vysoké ženy, od 175 do 200 cm:-) Mám na to po všech stránkách. Něco málo o sobě: mám vše, na co si vzpomenu, co každý správný chlap by měl mít,(ale 95% to nemá, jen "CHUŤ a nahou pr*el"). Jsem nad věcí a vždy s úsměvem:-) Co nemám, si mohu kdykoli koupit. Nic nelámu přes koleno, co má přijít, přijde. Je na čase užívat si po všech stránkách. Najdeš odvahu odepsat? Můžeš pomoci třeba i své nesmělé kamarádce. Za zkoušku nic nedáš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Praha
Je to šílenství, ale bez toho by život byla nuda :D Hledám slečnu 20-27, která má alespoň lehce srovnaný život (zbytek nějak dorovnáme společně, žádný strach :P). Já jsem věčnej optimista, ale pořád stojím nohama na zemi. Vlastní bydlení, našlápnutá kariéra, žádný děti.. No neber to :D Rád sportuju, nekouřím, baví mě zdravější životní styl, seberozvoj, cestování. Do baru "posedět" mě nedotáhneš, ale jsem schopnej se sbalit a letět k moři/na hory/na wellness třeba zejtra. Jdeš do toho se mnou?:D
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Trenčín
Hľadám milé dievča na vážny vzťah, ktoré rado cestuje, spoznáva nové veci a je za každú srandu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT