Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  34 let | Boskovice
Ahoj, hledám nějakou holku, která by chtěla přítele a parťáka do života. Dívku která by se chtěla seznámit a společně i něco podniknout (ne si jen psat). Jsem normální kluk, věrný a hodný. Pokud mě chceš opravdu poznat, tak mi napiš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  47 let | Holešov
Říká se.......Kdo hledá,najde.Tak já hledám a věřím že najdu...muže,kterému nejsou cizí slova jako,důvěra,upřimnost a tolerance.Jsem žena 47/156/56..syn 9 let.Hledám partáka na život a třeba i s dětmi...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  26 let | Zábřeh na Moravě
Ahoj :) s moji 4letou princeznou hledame nekoho kdo na nás bude hodný,ale zároveň bude aspoň trochu akční a nebude jen sedět doma na zadku..budu se těšit na odpovědi :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Hradec Králové
Najde se tu sympat´ák,co se mnou popluje na vlnách přátelství se vším,co k tomu patří...? Čas ukáže..-
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Praha
Ja otec samozivitej s dvouma 5 letima rostakama hledame oporu ????
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  42 let | Praha
Chci si s mužem mít co říct (rozmluvila jsem i nemluvy:). Aby byly dobré techtle i mechtle (bez toho to nejde). Chci si s ním i moci leccos dovolit (užít volno, ne přečkat). A chci být druhá půlka, ne vedle boku :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Nový Jičín
ahoj děti nemám do budoucna chci je mě 29 let žiju s babičkou a rodiči dostal jsem pozemek a připravuji ho tam pro bydlení. Chtěl bych tam žít s krásnou, pracovitou, hodnou a věrnou ženou, mít psy slepice kozu možná ovce být v klidu,sportovat běh, turistika, plavání, žena by mohla hrát na nějaký hudební nástroj, měla by mít vášeň ke sportu, mohla by v něčem podnikat, aby mohla být pánem svého času např. v rodiném zahradnictví. Milovat mě nemusí ale ať je věrná.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Praha
Miluju vodu natolik, že do ní neváhám skočit kdykoli v čemkoli. Jestli si až takový vodní živel, že když ji vidíš, nejraděj bys do ní okamžitě hupsla třeba i v šatech, neváhej a napiš. Pojďme objevovat další vzácné shody a hodnoty pro společnou cestu životem ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT