Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  39 let | Praha
Láká tě vyzkoušet si lásku tak trochu nanečisto? Pak se nestyď a napiš. Jsem mírně romanticky bláznivý a umím být něžný. Chtěl bych tě rozmazlovat, splnit ti každé přání, které ti uvidím na očích. Hledám dívku, která touží být se starším mužem. Jestli máš trochu melancholickou povahu, je to plus. Hraješ-li na hudební nástroj, máš u mě výhodu. Mělo by ti být kolem 18 let (ale rozhodně víc než 15!), jsi-li panna, je to vítáno, i když to není žádná podmínka. Těším se na tebe.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Ostrava
Ostrava je plná krásných nezadaných dívčin, co by dozajista rády poznaly vtipného, zábavného, společenského, akčního chlapa se kterým by rády trávily aktivně čas - např. sportovaly, podnikaly výlety do přírody, poslouchaly muziku, chodily do kina, divadla a vůbec spoustu dalšího, tak TADY JSEM !!! Můžeme být skvělí parťáci a pokud to zajiskří, pak spolu třeba i na věky věků. Tak už zanech tvých neustálých osamělých večerů, či váhání o tom, zda reagovat nebude vypadat zoufalé a ozvi se HNED !!!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | České Budějovice
Štěstí asi někde pořád trucuje,to tu opravdu není "obyčejná,nenáročná,skromná " žena,která má srdce na pravém místě a zná pojem láska-vážný vztah,která se ráda setká a bude se chtít vídat,mít na sebe čas,která si dokáže uprdnout i bez kamarádů a nehraje si s city druhých,které nebude vadit,že mám skoro 3 r. dcerku ve své péči nebo která by i společné chtít chtěla?Holka,která touží po klidném,láskyplném,rodinném životě a jít ruku v ruce společným životem s 39 l,svob,nekuř.a abst.? Deštná(okr.JH)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  60 let | Praha
Práce mne baví a finančně nestrádám. I kamarádů mám dost. Chybí mi jen inteligentní a usměvavá žena, která mne bude mít ráda. Toužím Tě držet za ruku na procházce, v kině či divadle, přál bych si abys mi usínala na rameni a toužím se každé ráno probouzet s rukou na tvém pase. Jsem pohodář a optimista (VŠ 58/172) silnější postavy s plnovousem a těším se na výškou menší, věkem mladší a postavou štíhlejší ženu z Prahy. Jen s fotem prosím. Rád cestuju, chodím na turistiku, fotím a sbírám zážitky.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Blansko
Hledám partnera pro společný život
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Praha
Hledám opravdovou lásku, štíhlou, aktivní, nekuřačku, SŠ+, z Prahy co ráda poznává na výletech do přírody, trochu i sportuje, ale zajde i za kulturou. Pokud taky chceš změnit z Já na My, tak se mi ozvi. Já vysoký a štíhlý 42/191, sám, zájmů mnoho, ale rád přidám i další. :) Prosím foto.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Německo
Hledam sympatickou zenu nebo divku.Jsem stihla sportovni postavy. Vyska 170cm.Jsem normalni muz a pendlzji mezi Cechy a Nemeckem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  24 let | Brno
Ahoj hledám......:-))) kdo ví
DETAIL / ODPOVĚDĚT