Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  44 let | Louny
Dominantní Pán 44 let poskytne sm lekce, bydlení a obživu submisivní ženě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Benešov
Rika se kdo hleda tak najde
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Plzeň
Co si spolu udělat hezký život, mít se rádi, těšit se na sebe, smát se i mluvit o vážných věcech, sportovat, cestovat, poznávat a užívat si sebe navzájem, rodiny, harmonie a štěstí? Ale popořadě... napřed se musíme seznámit :-) Tady jeden 42/185 co rád sportuje, kutí kolem domu, ale občas i zarelaxuje u hezkého filmu. Nejsem nešťastný ani zklamaný, ale k úplnému štěstí mi chybíš ještě právě Ty :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  36 let | Prachatice
Ahoj. Jmenuji se Iva. Jsem matka jednoho 13 letého syna Denise. Jsem sama už hrozně dlouho. A proto jsem se rozhodla touto cestou najit někoho, kdo by stál o to být s námi, přijímal lásku, byl hodný, a myslel to opravdu vážně. Nehledám nikoho na jednu noc, bobavení... Jsem plná lásky, kterou chci někomu dát. Na oplatku, bych chtěla zase vědět, že je možné někoho milovat, být pohlazená, a vědet, že se můžu spolehnout. Neměla jsem v životě štěstí, a byla bych ráda, kdyby se to změnilo. Jsi tu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Šumperk
Hledám sympatickou ženu na lásku a pro život. Najdu Tě? Napiš jen vážně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Praha
No takže ..., Je mi hodně, jezdim Trabantem, živim se sbíráním myší na železniční dráze, moje IQ je 60, rozum nemám, jsem ošklivej a smrdim a hledám holku co se o mě bude starat, bude prát prádlo ve Vltavě na valše a sušit v Metru, co se mnou bude souložit každý den, a co bude vydělávat abych se mohl válet a byl jako Paša z Bejrůtu, najdu tě?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Praha
Jsem abstinující, zabezpečený, pohledný, mladý muž, hledající pohlednou partnerku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  46 let | Brno
štíhlá, zelenooká, tmavovlasá, zábavná, mentálně zdravá, hledám, nehledám, již dospělého muže, věk:40-46 let, který ví co od života chce, s vyřešenou minulostí,bez komplexů, trochu romantik,chlap co drží slovo,nejlépe nekuřák, zábavný, ne huronstký,trošku samotář,milovník procházek v přírodě, ne skalní turista :-),trochu upovídaný, nejlépe OSVČ, ať si máme o čem povídat :-), razím názor , že nemusíme sdílet společné zájmy na 100%, děti mi nevadí, zvířátka nevlastním,špekáčky jsou fajn :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT