Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  22 let | Mělník
ahoj, nějak nevím jak začít. Je mi 21 let, jsem už pracující člověk. Mám rád zábavu, a jsem pro každou srandu. Už me omrzelo trávit čas sám. a proto píšu zde. Mám rád přírodu,sport,procházky,knížky a spoustu dalších věcí. Rád bych měl spřízněnou duši o kterou bych mohl rozmazlovat, smat se sní, stát při ní v období problému, a bych bych sní štastní a ona semno :) napiš mi pokuď jsem tě aspon trochu oslovil, mužeme se zkusit poznat, za to nic nedáme a kdo ví :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Hradec Králové
Ahoj,myslím,že je zbytečné se rozepisovat zde,ale pokud bys chtěla,můžeš napsat a já zodpovim vše co by Tě zajímalo :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Pardubice
Rád se seznámím s milou slečnou. Najdu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Praha
Je tu krásná dívka, žena, kterou zajímá lucidní snění, čistit mysl, tvořit, zpívat, užívat si tělo, hrát si, válet se v trávě, překonávat strach, les, zdravé jídlo, bláznovství, ticho, přítomnost. Třeba maluješ a jde ti design? Hledám parťáka. Trochu. A hledám sebe. Hodně. A daří se. Yes.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Praha
Hledá se parťák, vztah ke sportu a dětem podmínkou (holky 6 a 7 let v režimu domácího vzdělávání), vztah k ženě vítán.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Valašské Meziříčí
Rád bych touto cestou k sobě našel ženu. Ženu inteligentní a praktickou do života. Jsem pracující mladý muž. Mým největším koníčkem je hudba, ale taky rád třeba cestuji, nebo vařím (docela obstojně :D). Pokud by tento výkřik do tmy přecejen někoho zajímal, můžeme zajít třeba na kávu, či čaj a uvidíme.. Třeba z toho vznikne něco zajímavého :D
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | České Budějovice
Ahoj je ti smutno?Mně také.Chtěla bys obejmout?Rád tě obejmu.Také tě napadají potrhlé nápady?Tak dej o sobě vědět a třeba ty nápady zrealizujeme spolu:-)Těším se J.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Frýdek-Místek
Ahoj hledám ženu k vážnému vztahu založeném na vzájemné důvěře a toleranci bez předsudků může být z jiného okresu nebo kraje. Nejsem hospodský ani lázeňský švihák jen obyčejný chlap který se chce opět dělit s někým o každodenní starosti i radosti chodit na procházky na výlety a různé aktivity. Pracující nenáročný soběstačný chlap kterému chybí druhá polovička k úplnému štěstí. Prosím o odpovědi s vážnými úmysly nehledám flirt.
DETAIL / ODPOVĚDĚT