Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  25 let | Praha
Zdravím všechny ženy, dámy, slečny.... Jít životem sám je strašně nudné a mnohdy i osamocené. Hledám ženu kterou už nebaví také samota a ráda by žila život ve dvou. Pokud jezdíš ráda na bruslích, nebo kole, miluješ procházky a turistiku, myslím že by jsme si měli co říct. Budu rád, když mi povíš něco o sobě a na co zdržovat, klidně si i domluvit kafe, nebo pivko, nebráním se ničemu :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  64 let | Praha
Jsem VŠ, 64/176/88 kg, 4 roky vdovec. Jsem v důchodu po celoživotní práci v exportu strojírenských zařízení. Moje hobby jsou překlady technických textů (Aj, Nj). Nehledám hospodyni, ani ošetřovatelku. Rád bych ještě poznal ženu ke sdílení zážitků, kulturních, turistických, i dalších. Nejezdím už na lyžích, na kole. Mohu si zahrát stolní tenis, nachodit pár kilometrů. Rád hraji scrabble. Hledám štíhlejší ženu menší postavy, ne příliš sportovně aktivní, přiměřeného věku, tolerující kuřáka.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Rychnov n. Kněžnou
Někdy věci dopadnou jinak než jsme si kdy pomysleli
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Karlovy Vary
Ahoj. Jsem prý sympatický muž, rocker, sportovec,187cm,89kg a hledám touto cestou sympatickou ženu ze širokého okolí. Ty můžeš být i výrazně ženských tvarů a i o něco starší. Záleží spíš na osobním kouzlu a sympatiích....Budu se moc těšit na tvou odpověď .Karel.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  47 let | Havlíčkův Brod
Jsem rozvedená 47let střední postavy v malém domečku se synem, pejsky a moc ráda bych se seznámila s milým,hodným,upřímným mužem, kterému schází porozumění,něha, láska tak jako mě. Jestli je někdo, kdo je sám a samota ho tíží, tak mi napiš Martina.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Nymburk
Našla by se ke mně pohodová žena, která má chuť věnovat trochu energie budování vztahu? Nejlépe taková, která má aspoň přibližnou představu o svém dalším životě? Děti nejsou překážkou, spíš naopak...P.S.: Raději žádná, nežli vadná ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Ostrava
Jsem 37/176 VS pohodar, který si vyřešil minulost a je připravený na něco nového. Mam dobrou práci a zázemí. Rád bych našel ženu do 40 let, která je na tom stejně. Mám rád sport, rád se projdu a dám kávu v parku nebo u vody. Mám rád upřímnost a fér jednání. Když ti něco vadí máš to říct a ne to nechat zrát...jestli to chceš zkusit, tak napiš a uvidíme.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Praha
Svobodny, bez závazku, nekuřák, s vlastním zázemím, hledá nekonfliktní, věrnou, citlivou a spolehlivou dívku, v Praze a blízkém okolí Středočeského kraje, přiměřeného veku, zpočátku kavárna, výlety, kino, popř. společný program, – zpočátku i přátelství. Pro společnou budoucnost...
DETAIL / ODPOVĚDĚT