Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  60 let | Benešov
Poslední třetinu života bych uvítala seznámení se sympatickým mužem, který se usmívá má dobrou náladu a je komunikativní. Jsem nekuřačka, alkohol příležitostně, administrativa. Telefon-zavolat-domluvit-sejít?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Praha
Zima je stále víc zimatější a já stále rychleji pádím z práce domů na vydatnou polévku na zahřátí. Tímto se omlouvám všem nezadaným nekuřákům ve věku 40 až 45 let, které jsem zaujala v MHD, a díky svému úprku a rýmě nereagovala na Váš zájem. Zachumlaná nezadaná;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Praha
IQ tykve a ani špetka humoru? Hledám přesný opak - vtipnou,inteligentní více než kamarádku,která mě odzbrojí svým humorem.Ideálně ženský typ a milovnice dobré (brazilské:) kávy, vína..a časem snad i mne..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  59 let | Praha
Láska, důvěra, upřímnost, opravdovost...:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Pardubice
Rád se Ti představím. Jsem 24letý muž, který studuje VŠ v Brně. Ovšem rád pracuji i rukama, umím toho spousty v domácnosti opravit, udělat. Jsem asi trošku romantik a umím připravit i teplou večeři či oběd. Cigarety mi jsou cizí. Žiji na vesnici(na Vysočině), kde mám spousty kamarádů. A teď je řada na Tobě...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Brno
Aho jsem narozen ve znaméní Lva. Hledám přítelkyni 30-37 co je ráda aktivní stíhlejší postavy , co zkusí vše, rád cestuji mám rád motorky, romantiku jsem věrný dochvylný. Prosím žensky na lenošení ať nepíšou a dítě mi nevadí taky jedno mám : :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  19 let | Benešov
Hezky den hledám nějakou slečnu či ženu od 18-36let se kterou bych se rád seznámil. Jsem sportovnejsi postavy, rád posiluji, me zájmy jsou motorky i auta ale hlavně žena proto nějakou spřízněnou ženu hledam :) . Napiš mi třeba čekat přesně na tebe.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Praha
Volný čas trávím nejraději v přírodě. Kromě vycházek a výletů, rád tancuji, plavu, pracuji na zahradě nebo poslouchám hudbu. Rád bych zde potkal podnikavou, hodnou, spolehlivou, spřízněnou duši, se kterou bych se pěkně doplňoval ;)...... Pokud je pro Tebe důležité teplo rodinného krbu, jsi z Prahy nebo okolí, nekuřačka, do 37 let, těším se na odpověď!
DETAIL / ODPOVĚDĚT