Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  47 let | Praha
Je mi jasné, že hezké, chytré a pozitivně realisticky uvažující ženy, tak jako sebevědomý, úspěšný a bohatí muži, to mají daleko těžší, když hledají přiměřený protějšek na úrovni. Nejhorší na tom je, že jsme de facto magnetem, přitahujíce neschopné, zlatokopy/ky, závistivé a zadlužené zoufalce, nešťastníky, hledajíce bytnou, služku, hospodyni, jako náhražku. Máš podobné zkušenosti jako já? Co hledám? Chci najít shora popsanou ženu kolem 30 let, nic více, nic méně. Můžeš pomoci i své kamarádce:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Plzeň
Kamarádku, ženu, spřízněnou osobu, štíhlou, nekuřačku, co se jde ráda projít do přírody, inteligentní, která ve svém věku neztratila hravost, tělesnou i slovní, nápaditou... a přesto se cítící nějak neúplná, s pocitem, chybějícího mužského elementu. Tak takovou rád potkám, poznám. Najdu Tě, abychom si ještě vychutnali nějaký ten letní den společně? (Na věku nezáleží jako na sympatiích) 41/185/85, VŠ, nekuřák
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  66 let | Olomouc
Hledám štíhlou upřímnou pohodovou ženu pro společné chvíle turistiku společné výlety.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  22 let | Praha
Chtěl bych poznat někoho na cestování, průzkum opuštěných míst a přírody, učení se o všem, co nás zrovna zaujme, tvorbu (nejraději mám 3D, ale i fotografie nebo kreslení/malba mi nejsou úplně cizí) a klidné, společné chvilky.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Znojmo
Krásný den, jsem na voziku je mi 43 let jsem na vozíku. Hledám hodného muže toužícího po rodinném životě. Prosim jen vážně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Havířov
Najde se zde sympatická, inteligentní žena s nadhledem, smyslem pro humor, sex appealem? Žena, aktivní, s vlastními názory a koníčky, které nebude vadit, kdo jsem (ano, jsem transvestita)? Možná jsem naivní, ale třeba se zadaří....nehledám ženu pouze na sex, ale partnerku, se kterou bych mohl být tím, kým opravdu jsem. Jsem VŠ, pohledný, inteligentní, 41/187/82. Foto samozřejmě rád vyměním v případě, že bude zájem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  24 let | Brno
Ahoj hledám......:-))) kdo ví
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Chrudim
Hledám milou ženu 36-44 let pro vážný vztah,která již nechce také být sama.
DETAIL / ODPOVĚDĚT