Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  61 let | Praha
Nechci již přicházet sám do svého prázdného domu a chtěl bych slyšet z jídelny cinkot skleniček, hrnečků a hlas a smích ženy, která mne vytrhne z mé samoty. Jsem VŠ 60/176 zajištěný a Vy Dáma do cca 67let. Život je křehký dar a musíme jej žít právě teď. Nikdo z nás neví kolik zítřků nám ještě zbývá, ale je ještě čas najít. A tak chyťme se za ruce, vyzpovídejme se jeden druhému, utřeme jeden druhému slzy samoty a nenaplněné touhy a našimi city, něhou a (něžným) milováním naplňme spolu naše žití.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | České Budějovice
Hledám mladou ženu do 30ti let (bez dětí a jiných závazků), která již dokáže ocenit vyrovnaného, prošedivělého, nezávislého a slušného chlapa, který ji zároveň dokáže velmi dobře zajistit a podpořit. Moc rád bych si chtěl znovu začít užívat života, včetně případné nové rodiny.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Hradec Králové
Rád bych v Hradci+okolí poznal TEBE, moje lásko životní, což je to prvotní, potom také bezva parťačkou se můžeš stát a já budu tě vážně velice milovat a to víc než jen kamarád, Spolu jistě zmůžeme víc a všem nezdarům a splínům se jen vysmějem, humor a smích nás bude provázet jen, přeci si nenecháme zkazit den :-) Nebudeme brát ten život zase až tak příliš vážně, neboť z něho stejně nevyvázneme živý :-) Tak pojď, podej mi ruku a půjdeme se projít :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Praha
Na mé inzeráty, ať znějí jakkoli, nechodí prakticky žádné odpovědi. Je tedy otázka, co tu ty desetitisíce žen hledají. Z některých inzerátů je možné vyvozovat, že chtějí pouze reprezentativní alfasamce a o většinu běžných mužů nemají zájem, ačkoli samy často nejsou ničím víc než běžnými ženami. Já nejsem reprezentativní alfasamec ani se mu nijak nepodobám, navíc mám nadváhu. Hledám běžnou ženu, také s nadváhou, pouze z Prahy, bez závazků, existenčně a zdravotně bez problémů. Může být i starší.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Liberec
Osobní trenér, výživový poradce, naturální kulturista a sport model zde zkouší štěstí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Praha
Milovník života ve všech jeho barvách, tónech, chutích a vůních by rád našel spřízněnou duši (nekuřačku, do 34 let), kterou by podobně jako jeho bavilo chodit a jezdit po výletech, vyrážet za sportem (na kolo, zaplavat, zahrát badminton...) i za kulturou (do divadla, do kina...) a společně se smát, objevovat, prostě žít. Skvělé bude, když mezi námi bude porozumění i chemie - ať už se máme potkat na jeden večer, nebo na jeden život. On ten život totiž umí občas překvapit, tak mu to spolu dovolme.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Ostrava
Hledám mladou osamělou slečnu ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Plzeň
Hledá se solidní dáma, co nemá svého gentlemana ...
DETAIL / ODPOVĚDĚT