Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  51 let | Zlín
Nejkrásnější může být to co nevidíme. Pokud se dokážeme alespoň domnívat, že tohle někde je, zkusíme to hledat a nepřestaneme, dokud ve svých srdcích právě tohle objevíme. Třeba bychom mohli zkusit hledat společně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Třebíč
Ahoj, hledám fajn partnera, který nezkazí srandu a dokázal by se společně prožít životem, dítě mám už velké, dům zeje prázdnotou, jsem zaměstnaná, vzdělaná, jen ten parťák se na menším městě těžko hledá, najdu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Olomouc
Je mi 29 a prostě hledám přítelkyni pro společný čas, výlety nebo třeba i jen dobrou knížku, srazy a podobně a později třeba i život. Jsem spíš flegmatik, mám rád posezení s přáteli, srandu a cokoli, přičemž se člověk necítí osaměle. Nemám nic proti dítěti nebo třeba psovi. Ozvi se, určitě odpovím
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Praha
Ahoj, hledám někoho na pokec, psaní, trávení volných chvil a kdo ví třeba i něco víc :) Na věku nezáleží.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  59 let | České Budějovice
SŠ58/166 hledá spřízněnou dušičku. Zn: Najdu?!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Olomouc
Hledám partnerku pro život, pro kterou bych tu chtěl být a byla by pro mne pouze ta jediná. Chtěl bych vytvořit pár, abychom si spolu šli za sny. Ten můj je rozhodně cestovat a poznávat nová místa. Hlavně si myslím, že chlap by měl umět zabezpečit nejen sebe, ale i partnerku, což dokážu a mělo by to tak být. Rodině se nebráním a ani mi nevadí děti. Mám rád zvířata, kino a nevadí mi ani manuální práce, kterou beru svým způsobem jako relax po práci, kterou mám. Fotky si můžeme vyměnit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  74 let | Ústí nad Labem
Můj věk 74 let je jako krátké triko - pořád leze nahoru! Povídání nebo setkání má cenu zlata a není to důchodcovské zabíjení času. Hledám si muže přiměřeného věku bez závazků a dluhů který je sám jako Já! Jen z Ústí nad Labem a okolí. Bydlení ani sponzora nehledám jen obyčejného - neobyčejného seniora.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Příbram
Normální, pohledná, chytrá ženská hledá normálního chlapa.
DETAIL / ODPOVĚDĚT